Szukaj

Zwycięzca „Hotel Paradise” długo nie był singlem. Artur pokazał nową partnerkę. To śliczna blondyneczka

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan jest zwycięzcą drugiej edycji Hotelu Paradise. Razem z Atą Postek sięgnął po główną nagrodę, ale ich relacja nie przerodziła się w związek poza programem. Jednak oboje ułożyli sobie życie. Z kim spotyka się mężczyzna?

Zwycięzcami drugiej edycji Hotelu Paradise zostali Beata Postek oraz Artur Sargsyan. W finale walczyli z Sonią Szklanowską i Łukaszem Karpińskim. Jednak decyzją pozostałych uczestników, to właśnie oni stanęli na ścieżce miłości, dzieląc się wygraną. W programie stworzyli świetny duet. Połączyło och poczucie humoru i widać było, że dobrze im się razem spędza czas.

Wiadomo jednak, że ich uczucie nie przerodziło się w miłość, a po zakończeniu show nie stworzyli związku. Jednak mówią o sobie bardzo ciepło. Zdradzili reporterce Jastrząb Post, jak udało im się wygrać show i co ich tak naprawdę łączy.

Ja Artura nie naciskałam, bo wiem, że jest młody. Przyszedł do programu, to jest rozrywkowy program. Nie patrzyłam, co robi i z kim się całował. Powiedziałam: „Baw się chłopaku, wyjdziemy stąd i albo coś pójdzie, albo nie pójdzie”. Albo przyjaźń, albo może się zauroczymy. Nie było ciśnienia. Ja jestem zadowolona, że mamy tę przyjaźń. Jest takie małe coś. On musi się jeszcze wyszumieć. Ja potrzebuję z dwóch miesięcy, żeby się nakręcić. Minęło już pół roku, ale on nie musi być ze mną.

Dla Artura przyjaźń z Beatą jest także bardzo ważna:

Ja zyskałem coś więcej. Ten finał to jest nic. Ja zyskałem przyjaciółkę – Atę. Dużo zmieniła w mojej głowie pod kątem myślenia, też pokazała mi jakim dobrym facetem potrafię być dla drugiej osoby. Wygraliśmy tam przyjaźń. Pokazaliśmy wobec siebie lojalność, szczerość. Co ma być, to będzie. Utrzymujemy relację. Przyjaźnimy się. Jeśli kiedyś ktoś komuś coś wyzna i druga osoba to zaakceptuje, to będzie to.

Obecnie wiadomo, że Ata Postek jest zakochana w przystojnym Piotrze. Jak się okazuje, Artur także spotkał miłość.

Artur z Hotel Paradise jest zakochany. Pokazał partnerkę

Po zakończeniu Hotelu Paradise wielu widzów zastanawiało się, jak potoczyły się losy uczestników. Od jakiegoś już czasu było wiadomo, że serce Artura jest zajęte, jednak nie przez Atę, z którą wygrał program, a przez tajemniczą blondynkę. Teraz zwycięzca programu pokazał w całej okazałości swoją ukochaną.

Pod postem pojawiły się życzenia szczęścia i komplementy, że Artur i jego wybranka tworzą parę jak z obrazka.


Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Artur Sargsyan ma dziewczynę

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Beata Postek i Artur Sargsyan – finał Hotel Paradise 2

Dodaj komentarz

 • Mila pisze:

  Ludzie oprzytomnijcie, zwròćcie uwagę na ilość obserwujących i polubień, i taki prosty człowieczek jest przekonany o swojej wielkości

 • Gość pisze:

  Tępy burak i nic po za tym. Zwykłe męskie kurwiszcze.

 • Gość pisze:

  To bardzo fałszywy człowiek .Władczy charakter.I tacy ludzie wygrywają w tym programie

  • Gość pisze:

   Nie mozna kogos krytykowac nie znajac osoby Najpierw poznaj go a potem komentuj Bo moze jesteś. W Duzym błędzie Trochu mi zal takich osob ktorzy krytykuja a nie znaja osoby Polakom najlepiej wychodzi krytykowanie innych A sami mają duzo za uszami

 • Gość pisze:

  Nie wygrałem 100tys ja je zarabiam i mam . I CO KUPIE PLASRIK BEDE Z DZIARA NA DŁONI . DXIECISKI

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×