NewsyCzy Grzegorz z "Hotel Paradise" ma już kogoś nowego? Zdobył się na szczere wyznanie

Czy Grzegorz z "Hotel Paradise" ma już kogoś nowego? Zdobył się na szczere wyznanie

Grzesiek Hotel Paradise
Grzesiek Hotel Paradise
16.08.2023 12:20

Ostatni odcinek Hotel Paradise. All Stars na długo pozostanie w pamięci uczestników programu oraz widzów show. Przypomnijmy, ze zwycięską parą zostali Julia i Grzegorz. Finalistka postanowiła w trakcie ścieżki lojalności rzucić kulę na kwotę 100 tysięcy złotych. Julia tłumaczyła, że powodem jej decyzji było zachowanie Grześka względem innych uczestniczek, nazwała go nawet babiarzem. Grzegorz był wyraźnie rozczarowany. Przyznał, że czuje się oszukany. Burzliwe zakończenie relacji między finalistami programu wywołało konflikt medialny między nimi.

Hotel Paradise. Co u Grzegorza?

Grzesiek nie pozostaje bierny wobec  zachowania Julii. Oskarżył ją o to, że na dziewczynę przez cały czas w Polsce czekał na nią jej chłopak. Zasugerował również, że jej udział w programie był podyktowany wyłącznie chęcią zarobienia pieniędzy. Najwyraźniej, mężczyzna wciąż czuje żal do Julii. W niedawnym wywiadzie zdradził, jak wyglądają obecnie jego sprawy osobiste.

Czy po programie coś próbowałem? To akurat tak wyszło, że dałem sobie słowo, że na pewno nie chcę nic teraz budować. Teraz w życiu się zaczyna u mnie naprawdę, wbrew pozorom, bardzo układać. Podpisuję fajne umowy na dobrą kasę, niedługo też będzie można mnie gdzieś zobaczyć w sporcie, więc mi się zaczyna naprawdę układać - mówił w rozmowie z portalem cozatydzien.tvn.pl.

Czy Grzegorz z Hotelu Paradise ma już nową partnerkę?

Mimo tak stanowczych postanowień Grzegorz próbował nawiązać bliższe relacje z inną kobietą, jednak bezskutecznie.

Gdzieś tam ktoś się pojawił na chwilę, potem nic z tego nie wyszło i raczej nie fokusuję się na tym, mam zajętą głowę, wolę się skupiać na samym własnym rozwoju. Teraz na przykład trzymam bardzo duży dystans i nie chcę po prostu poczuć się znowu skrzywdzony, tak jak się czułem w programie, po programie w zasadzie. Nie chcę wchodzić w żadne relacje, choć wiadomo, jakie jest życie, różne scenariusze i to nigdy nie mów nigdy" - wyznał w tym samym wywiadzie.

Jesteście fanami Grzegorza z Hotelu Paradise?

Julia Hotel Paradise
Julia Hotel Paradise
Hotel Paradise
Hotel Paradise
Hotel Paradise
Hotel Paradise
Grzesiek "Hotel Paradise"
Grzesiek "Hotel Paradise"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także