Newsy„Hotel Paradise". Na planie doszło do manipulacji? Mocne słowa Justyny

„Hotel Paradise". Na planie doszło do manipulacji? Mocne słowa Justyny

Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi
04.10.2023 15:28

Siódmy sezon „Hotel Paradise" serwuje fanom popularnego reality show kolejną dawkę emocji i zwrotów akcji.

Hotel Paradise. Oskarżenia Justyny

Widzowie mieli okazję już dobrze zaznajomić się z nowymi uczestnikami, z coraz większym zaangażowaniem przyglądając się kiełkującym relacjom. Jedna z uczestniczek programu wyjawiła jednak, że na planie miało dojść do poważnej manipulacji. Jak wyglądała sytuacja?

Wszystko zaczęło się podczas Puszki Pandory, dzięki której Oliwia mogła wybrać sobie osobę do pary. Oznaczało to jednak, że dotychczasowa partnerka wybranego mężczyzny odpadnie z programu. Jej wybór padł na Rocha, jednak wskutek interwencji Justyny i „zielonego motyla” udało się uratować Kori przed opuszczeniem wyspy. Jako drugiego Oliwia wskazała Marcina, co sprawiło natomiast, że z hotelem pożegnać się musiała Justyna.

Hotel Paradise. Justyna w mocnych słowach o tym, co się wydarzyło

Po emisji odcinka jeden z widzów zapytał Justynę, czy spodziewała się takiego obrotu spraw. Odpowiedź była zaskakująca.

Ja o tym wiedziałam. Jest mi naprawdę przykro, jak wiele osób myśli, że ja byłam nieświadoma decyzji i myślałam, że na oddaniu motylka się skończy. Sytuacja w telewizji trwała, nie wiem, może z 20 sekund, jednak w rzeczywistości to trwało kilka minut - rozpaczała Justyna na instagramowym story.

Rozczarowana i smutna uczestniczka Hotelu Paradise ciągnęła dalej:

Dając Kori motyla, poprosiłam Oliwię, żeby wybrała jak najdalej od nas. Wybór padł na Pablo, który był z Tori, jednak Roch zaczął płakać i powiedział "nie tak daleko". Dlatego potem wybór padł na Patryka i już Wiktoria miała odchodzić, jednak weszła w to za duża manipulacja, za dużo łez, za dużo słów wypowiedzianych do Oliwii.

Spodziewaliście się takiego rozwoju akcji?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także