Szukaj

Mega gwiazda polskiej kadry brutalnie zaatakowana w biały dzień! Przyłożyli mu pistolet do głowy i grozili śmiercią

Arek Milik napadniety

Arek Milik napadniety

Arkadiusz Milik został napadnięty

Arkadiusz Milik przeżył ostatnio chwile grozy. Niedaleko Neapolu samochód piłkarza został zablokowany przez motocykl, na którym jechało dwóch mężczyzn. Jeden z nich przyłożył pistolet do głowy polskiego zawodnika. Co się stało?

Milik w środowy wieczór pojawił się we włoskim Neapolu, gdzie jego drużyna mierzyła się z piłkarzami Liverpoolu. To bardzo niebezpieczne miasto, w którym niezwykle aktywna jest włoska mafia, która tylko czyha, by stać się posiadaczem drogich błyskotek.

Bandyci mogą napaść tu każdego, nie tylko zwykłego turystę czy mieszkańca, ale także gwiazdę piłki nożnej. Brutalnie przekonał się o tym Arkadiusz Milik, który tego wieczoru miał na sobie zegarek Rolexa warty około 7 tysięcy euro. Chociaż koledzy z klubu proponowali mu by zdjął biżuterię, nie posłuchał ich.

Późno w nocy w miejscowości Varcaturo samochód Milika został zablokowany przez motocykl, na którym jechało dwóch mężczyzn. Grożąc bronią, odebrali piłkarzowi złoty zegarek. Po rabunku mężczyźni odjechali. Arkowi nic się nie stało. Podobno po zdarzeniu sam zadzwonił na policję.

Dodajmy, że to nie pierwsza taka przygoda piłkarza w Neapolu. Wcześniej gonił go skuter z nieznajomym mężczyzną. Pościg ten zakończył się jednak tylko na strachu. Pojazdem kierował kibic, który chciał autograf od piłkarza. Poodno we Włoszech Milik cieszy się większą popularnością niż w Polsce.

Jestem bardziej popularny w Neapolu niż w Polsce. Chodzi tu przede wszystkim o miłość tych ludzi do klubu i piłki. Są na tym punkcie tak zajarani, trudno znaleźć ludzi zakochanych w futbolu tak jak Włosi – przyznał w jednym z wywiadów.

Okazuje się jednak, że w Polsce panuje większe bezpieczeństwo. Tutaj mało który złodziejaszek odważyłby się napaść na piłkarza.

Arkadiusz Milik ostro zaszalał z prezentem urodzinowym dla Jessiki Ziółek! Było po królewsku! [WIDEO]

Pachnie zaręczynami! Paparazzi przyłapali Arka Milika w sklepie jubilerskim. A wcześniej na zakupach z Jessicą Ziółek

Polska kadra wróciła z Rosji. Co działo się na lotnisku? Arek Milik łapał taksówkę, a resztę odebrała rodzina


Kadra na Mundial 2018: Arkadiusz Milik

Kadra na Mundial 2018: Arkadiusz Milik

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek na zakupach

Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek na zakupach

Arkadiusz Milik na lotnisku – powrót z Mundialu 2018 w Rosji

Arkadiusz Milik na lotnisku – powrót z Mundialu 2018 w Rosji

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Ten artykuł jest z du*y „napaść w biały dzień ” fantazja kogoś poniosła

 • Gość pisze:

  Jastrząb – piszecie głupoty i kłamiecie.
  w tytule „napadnięty w biały dzień, ” a w treści zatrzymali go w nocy.
  bądźcie poważni.

 • kiki pisze:

  Koledzy radzili mu by zdjął biżuterię ale chłopak musi przecież przy szpanować to się doigrał. Dobrze że tylko zegarek stracił.

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×