Ariana Grande ma nowego chłopaka. Paparazzi przyłapali parę na namiętnych pocałunkach [WIDEO]

Ariana Grande z nowym chłopakiem

Ariana Grande z nowym chłopakiem

Ariana Grande ma nowego chłopaka? Wokalistka została przyłapana przez paparazzi na pocałunkach z mężczyzną. Para nie szczędziła sobie namiętności. Zupełnie tak, jakby byli sami ze sobą. Całą sytuację nagrała kamera.

Ariana Grande znana jest głównie ze swoich hitów, choć jej fani doskonale wiedzą, jak kolorowe jest jej życie osobiste. Gwiazda ma na swoim koncie kilka przelotnych romansów i poważnych związków. Na jej punkcie oszaleli tacy przystojniacy jak np. aktor Graham Phillips, nieżyjący już raper Mac Miller oraz komik Peter Davidson, który jako pierwszy odważył się i poprosił wokalistkę o rękę. Chociaż powiedziała „tak”, to ich związek nie przetrwał próby czasu.

Od października 2018 Ariana oficjalnie jest singielką. Niewykluczone jednak, że jej serce znowu zaczęło szybciej bić. Dowodem jest nagranie, jaki opublikował serwis TMZ. Na krótkim filmie możemy zobaczyć, jak Grande namiętnie całuje się z nowym przystojniakiem. Kto tym razem skradł uwagę gwiazdy hitu Thank you, next?

Ariana Grande w nowym związku? Z kim się całowała?

Ariana w sobotni wieczór wyszła na miasto z grupą znajomych, z którymi udała się do popularnego kalifornijskiego baru. Z relacji TMZ dowiadujemy się, że mężczyzna, który towarzyszył Grande prawdopodobnie nie jest osobą znaną z pierwszych stron gazet. Nowy adorator artystki nie został rozpoznany przez osoby pracujące w barze, choć podobno przyglądały się mu bardzo dokładnie. Opisano go jako „przystojnego bruneta o ciemnych oczach”.

Znajomi Ariany opuścili bar po ok. 30 minutach, udając się do pobliskiego klubu. Wówczas Grande została sama ze swoim partnerem, któremu wskoczyła na kolana, a następnie zaczęła się z nim całować. Gdy dj zorientował się, kto przebywa na sali, błyskawicznie zagrał hit z repertuaru piosenkarki – God is a woman, co jej się nie spodobało. Ariana wymownym gestem poprosiła o zmianę utworu.

Kto wie, może lada dzień Ariana Grande publicznie zaprezentuje swojego nowego chłopaka. A jeśli nie ona, to zrobią to za nią czujni paparazzi.


Ariana Grande całuje się z nowym chłopakiem

Ariana Grande całuje się z nowym chłopakiem

Ariana Grande i Pete Davidson

Ariana Grande i Pete Davidson

Ariana Grande – Grammy 2020

Ariana Grande – Grammy 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×