Szukaj

Syn Meghan Markle to już mały fashionista! Jego sylwestrowa stylizacja jest kompozycją najlepszych marek

Archie Harrison i książę Harry

Archie Harrison i książę Harry

Książę Harry i Meghan Markle na podsumowanie 2019 roku pokazali niepublikowane wcześniej zdjęcie Archiego Harrisona. Mały książę wyglądał niezwykle stylowo. Przyjrzyjmy się jego ubrankom.

Dla księcia Harry’ego i Meghan Markle rok 2019 był wyjątkowy. Małżonkowie nie tylko wyprowadzili się z Pałacu Kensington i wprowadzili się do Frogmore Cottage, ale powitali też na świecie nowego członka rodziny. W maju księżna urodziła Archiego Harrisona. Słodki maluch rośnie jak na drożdżach i ma coraz większe grono wielbicieli.

Meghan Markle i książę Harry pokazali nowe zdjęcie Archiego Harrisona – w co był ubrany maluch?

Od jego narodzin rodzice oprócz służbowych obowiązków skupiają się także na wychowywaniu swojego synka. Są raczej oszczędni w pokazywaniu zdjęć chłopca, robią to jedynie w szczególnych przypadkach, a takim z pewnością był koniec roku.

Na oficjalnym profilu na Instagramie książąt Sussexu pojawił się filmik podsumowujący ubiegły rok. Pod koniec wpleciono niezwykle urocze zdjęcie Archiego w ramionach Harry’ego. Cudowna fotografia zjednała sobie od razu fanów rodziny królewskiej, a mały książę, swoim łobuzerskim uśmiechem, jest w stanie roztopić najtwardsze serca.

Oprócz tego, trzeba przyznać, że Meghan niezwykle stylowo ubrała swojego synka. Archie nosi się jak prawdziwa gwiazda.

Camelowa kurteczka marki Boden, do tego szara czapeczka Make Give Live i ciepłe buty – Ugg. Trzeba dodać, że każda część garderoby ma swoja historię. Make Give Live to firma, które łączy i pielęgnuje dobrobyt ludzi w ich społecznościach. Jednocześnie tworzy piękne dzianiny. Za każdą sprzedaną czapkę jest przekazywany procent dla potrzebujących Kiwi – czyli Nowozelandczyków. Był to jeden z prezentów, które książę i księżna otrzymali właśnie w tym kraju w zeszłym roku.
Archie ma także na sobie parę butów Ugg, które Harry i Meghan otrzymali podczas pierwszego dnia trasy po Australii w Sydney w zeszłym roku.

Nie da się ukryć, że mały Archie Harrison wygląda świetnie, a prezenty, jakie przywożą mu rodzice, są niezwykle twarzowe. Zresztą, tak słodkiemu łobuziakowi we wszystkim byłoby ładnie.

Zobacz: Meghan Markle i książę Harry nie zostali wpuszczeni do restauracji! Tłumaczenia właścicieli dają do myślenia


Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Książę Harry i Archie Harrison - nowe zdjęcie

Stylizacja Archiego Harrisona

Stylizacja Archiego Harrisona

Stylizacja Archiego Harrisona

Stylizacja Archiego Harrisona

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×