Od czego zaczęła się rodzinna drama u Opozdów? Antek Królikowski ujawnia rodzinne tajemnice i rzuca nowe światło na aferę

Antek Królikowski

Antek Królikowski

To zdecydowanie jeden z najgorszych momentów w życiu Joanny Opozdy i jej najbliższych. Antek Królikowski w rozmowie z Super Expressem zdradził, co wydarzyło się przed strzelaniną z udziałem jego teścia.

Antek KrólikowskiJoanna Opozda w sierpniu zostali małżeństwem. Aktorska para zalicza się do grona jednej z najpiękniejszych i najpopularniejszych w show-biznesie. Dopełnieniem ich szczęścia jest fakt, że lada chwila powitają na świecie pierwsze dziecko. Mimo że w mediach już przed ślubem pojawiały się plotki świadczące o tym, że aktorka jest w ciąży, oni długo ukrywali ten fakt przed fanami. Dopiero gdy znalazła się ona na bezpiecznym etapie, a zaokrąglający się brzuszek coraz trudniej było ukryć pod połami materiału, przekazali radosną nowinę.

Związek Antka i Joanny od początku nie należał do najprostszych. Mimo że było widać, że bardzo się kochają, dochodziło między nimi do spięć, a jedno z nich zakończyło się rozstaniem. Po krótkiej przerwie dali sobie jednak szansę, co wyszło im na dobre. Krótko jednak po tym, jak stanęli na ślubnym kobiercu, zaczęły się ich pierwsze problemy z ojcem Opozdy. Konflikt z mężczyzną w ostatnim czasie bardzo eskalował.

Antek Królikowski ujawnia szczegóły ostatniej awantury z teściem

Problemy gwiazdorskiej pary zaczęły się od tego, że Dariusz O. kilka miesięcy temu oskarżył rodzinę o to, że nie pomaga mu w trudnej sytuacji życiowej. Z biegiem czasu jednak sprawa nieco przycichła, przez co można było przypuszczać, że mężczyzna odpuścił. Tak się jednak nie stało, a dowodem na to jest nagranie, które dwa dni temu Antek wrzucił do sieci. Razem z rodziną Joasi wybrał się do mieszkania jej matki, które obecnie zajmuje jej ojciec. Mimo interwencji policji nie udało im się wejść do środka, a konflikt eskalował do tego stopnia, że doszło do strzelaniny.

Emocje jeszcze do końca nie opadły po tym, co się wczoraj wydarzyło. Zaraz pokaże wam tutaj, jak byłem świadkiem, brałem udział w zdarzeniu, w którym padł strzał z pistoletu. Ten strzał przebił ścianę i przeleciał nad głową szwagierki, mojej siostry. Strzelał mój teść, Dariusz O. z Buska-Zdroju – mówił na Instagramie.

Królikowski w rozmowie z Super Expressem zdecydował się opowiedzieć o tym, co spowodowało, że tamtego feralnego dnia wybrali się pod mieszkanie mamy Joanny.

Pewnego dnia pani Małgorzata wróciła do domu, a zamki w drzwiach były wymienione. Próbowała kilkukrotnie dostawać się własnego domu, ale bezskutecznie. Miała tam cały dobytek życia. Wszystkie swoje rzeczy, pamiątki, dokumenty, ubrania… – wyjaśnił.

Tak jak wspominał, w mieszkaniu jako pierwsza zamieszkała partnerka teścia. Policja jednak zapewniała, że pani Małgorzata ma prawo dostać się do swojego mieszkania, aby zabrać z niego wszystkie osobiste rzeczy. W tamtym momencie jednak nikt nie spodziewał się tego, że sytuacja przybierze tak dramatyczny obrót.

Dariusz O. zainstalował na miejsce żony znajomą z Madagaskaru, 24-letnią Magdalenę W. Policja powiedziała pani Małgorzacie, że ma prawo dostać się do swojego mieszkania, nawet jeśli musiałaby wzywać ślusarza do otwarcia drzwi. Pojechałem więc z mamą do jej mieszkania w Busku wraz ze znajomymi, którzy mieli pomagać w wynoszeniu walizek. Pani Małgorzata legalnie dostała się do swojego mieszkania. Tym, co wydarzyło się później, zajmuje się już prokuratura – dodał w rozmowie z Super Expressem.

Aktor nie traci wiary w to, że w końcu jego teść zostanie pociągnięty do odpowiedzialności za czyny, których dopuścił się w ostatnich miesiącach.

Horror. Wierzę, że Dariusza O. dopadnie w końcu sprawiedliwość. Liczę, że po wielu miesiącach gróźb, zastraszania, rozpowszechniania kłamstw, nasyłania na nas bandytów, a w końcu próby zabójstwa ten zły człowiek poniesie w końcu konsekwencje swoich czynów – powiedział.

Miejmy nadzieję, że w niedługim czasie rodzina Joanny odzyska upragniony spokój, który jest jej teraz bardzo potrzebny.


Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Antek Królikowski o strzelaninie z udziałem teścia

Komentarze

 • Gość pisze:

  On nie pierwszy, którego kochanka wyprowadziła na manowce. Szkoda tej rodziny.

 • Gość pisze:

  Antek ,porywaj żonkę uciekajcie stamtąd…sam własnymi siłami zdobądź własne m…. inaczej będziesz pod ostrzałem….najlepiej z Polski gdzieś

 • Gość pisze:

  Brawo brawo Dariusz

 • Magda pisze:

  Czytając komentarze które piszecie są żenujące. Ludzka podłość nie ma granic.

  • Gość 1 pisze:

   Popieram. Ludzie w niesxczesciu potrafia jeszcze dobić. Taka sytuacja moze zdarzyc sie u każdego.

 • Gość pisze:

  Czytając komentarze które piszecie są żenujące. Ludzka podłość nie ma granic.

 • Gość Felixa pisze:

  Niestety w wielu rodzinach dzieją się straszne rzeczy. Najbardziej przeraża traktowanie ludzi starszych, szczególnie na wsi często są wykorzystywani i poniżani. Takich sytuacji nie rozwiązuje się publicznie i p. Królikowski powinien to wiedzieć od tego są sądy. Teściowie i ich wojna to nie sprawa młodych, niech spokojnie czekają na dziecko bo to najważniejsze.

 • Gość pisze:

  Antek stoj z boku i nie wtracaj sie ,bo ludzie beda cie kojarzyc z ta patologiczna sytuacja.
  Poderwali juz Tobie i Twojej rodzinie opinie na ktora Twoi rodzice pracowali cale zycie.
  Twoja tesciowa niech zalatwiate sprawy sama i zostawi Cie w spokoju.
  Chyba sie czujesz ta cala sytuacja rozczarowany.
  Mam nadzieje ze Twoje zycie z Joasia bedzie pelne spokoju,distance ci dobrze zrobi ,wiec zostaw ich w spokoju bo odbije sie na Twojej reputacji.
  Good luck

 • Gość pisze:

  Antek zamilcz to będzie njlepsze dla ciebie i rodziny.

 • Gość pisze:

  Królikowski niech lepiej daruje sobie to pisanie, bo poziom języka polskiego tak żenujący, że wstyd czytać, a gość ponoć liceum skonczyl.

 • Gość pisze:

  Czytając te komentarze boli mnie to, że nasze społeczeństwo zamienia się w coraz większe bydło. Napastliwe, obrzydliwe bydło.

  • Gość pisze:

   Tak,to chory człowiek, psychopata

  • Gośćzz pisze:

   ,…. Ale oni mają rację, niech nie rozdmuchuje sytuacji, to nie jest mu potrzebne, wstyd dla rodziny Królikowskich, a ty może popatrzysz w lustro..?

  • Ewa pisze:

   Popieram 😱😱😱

  • Pablo pisze:

   Nie ma się czemu dziwić, od mamony rozumu nie przybywa…wystarczy prześledzić statystyki czytalnosci Polaka…. wszystko w temacie

 • Gość pisze:

  Od razu widac ze to psychopata .Dobrze ze nikomu sie nic nie stalo.Ten pan powinien reszte swego nedznego zycia spedzic w wiezieniu i jego obecna partnerka tez..

 • Gość pisze:

  Dobre towarzycho.

 • Gość pisze:

  Nie potrafią zaistnieć dobra rola to szukają rozgłosu kręcąc drame na ig ?

  • Gośćddd pisze:

   Błąd, Królikowski już zaistniał w super produkcjach, nie musi się,, celebrować,,. To aktor z wysokiej półki.

 • Gość Ewka pisze:

  Dlaczego pani Małgorzata nie zabrała swoich rzeczy kiedy jej mąż był chory na Madagaskarze?Wtedy był na to czas i sposobność. A teraz to naprawdę wygląda jak napad zięcia na mieszkanie tescia.

  • Gość pisze:

   a dlaczego miala zabrac rzeczy z jej wlasnego mieszkania? Maz sie wyprowadzil na Madagaskar.

 • Gość pisze:

  Kogo to interesuje, płaca wam za to. Brudy pierzemy we własnym domu.

 • Gość pisze:

  Przestańcie uczestniczyć w harcach tych patologicznych ludzi, niech robią co chcą, tfu

 • Gość pisze:

  „Dariusz O. zainstalował na miejsce żony znajomą z Madagaskaru” – no nie mogłam się powstrzymać od zacytowania:)))

 • Gość pisze:

  Jak pan O.smie wymagać od rodziny pieniędzy ,jest młody niech zarobi skoro go stać na kochankę

 • Gosc pisze:

  Dlaczego policja nie reagowała,przecież oni nie mieli od nich wsparcia

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×