Antek Królikowski przyłapany na randce pod chmurką. Zdjęcia błyskawicznie obiegły kolorową prasę

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski kilka tygodni temu rozstał się ze swoją żoną Joanną Opozdą. Teraz paparazzi przyłapali aktora na randce. Wszystko opisał jeden z tabloidów.

Antek Królikowski ma za sobą wiele trudnych chwil. Aktor nigdy nie mógł  narzekać ani na brak pracy, ani na zainteresowanie kobiet. Ma na swoim koncie głośne związki, ale wydawało się, że gdy poznał Joannę Opozdę w końcu postanowił się ustatkować. Chociaż ich relacja była od początku nieco burzliwa, to gdy zdecydowali się na ślub fani odetchnęli z ulgą.

Później przyszła kolejna dobra informacja o tym, że spodziewają się dziecka. Ich synek Vincent przyszedł na świat pod koniec lutego, a także wtedy okazało się, że jego rodzice rozstali się jeszcze przed porodem. Jak poinformował wówczas portal Pudelek w życiu aktora pojawiła się inna kobieta.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył – zdradziło źródło Pudelka.

Po tym, jak Antek rozstał się z żoną paparazzi nie odstępują go na krok. Teraz przyłapali go jak spędza czas w towarzystwie nowej dziewczyny. Wszystko opisał Super Express.

Antek Królikowski przyłapany przez paparazzi na randce

Antek Królikowski poza rozstaniem z żoną musiał zmierzyć się jeszcze ze sporym skandalem. Aktor postanowił promować galę MMA, podczas której na ringu mieli zmierzyć się sobowtór Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. W związku z toczącą się w Ukrainie wojną wywołaną przez Rosję sprawa wzbudziła niesmak, a gwiazdor spotkał się ostrą krytyką ze strony fanów i świata show-biznesu.

Wywiązało się ogromne zamieszanie wokół jego osoby, po którym postanowił on zrezygnować z pomysłu i przeprosić fanów. Poinformował też, że znika z show-biznesu i social mediów. Następnie światło dzienne ujrzała informacja o tym, że Antek choruje na stwardnienie rozsiane, o czym opowiedział w programie Przez Atlantyk.

Od kilku tygodni aktor odpoczywa od życia w blasku fleszy, ale na krok nie odstępują go paparazzi. Teraz przyłapali go na wyjściu do baru pod chmurką z partnerką. Jedno ze zdjęć pojawiło się na okładce tabloidu.

Czwartkowe wydanie.Kolejny dzień mocnych tematów Myślicie już o weekendzie? 🤓

Posted by Super Express on Wednesday, May 11, 2022

Gazeta opisała randkę, na którą wybrał się Antek ze swoją partnerką. Spotkali się oni także z jednym z kolegów aktora i razem poszli na lody.

W tym tygodniu aktor i jego ukochana, byli widziani pod swoim blokiem. Żywo rozmawiali, śmiali się i puszczali dymka. Na jakiś czas dołączył do nich kolega Antka, któremu aktor przedstawił nową partnerkę. Jak widać Iza to gorąca dziewczyna (…) postawiła na kuse szorty i krótki top, który odsłaniał brzuch. dodatkowo zapragnęła ochłodzić się zimnym deserem. I tu Antek wykazał się szczodrością. Postawił ukochanej i swojemu koledze po lodzie – czytamy w tabloidzie.

Super Express zastanawia się, czy Antek powoli przyzwyczaja się do bardziej oszczędnego trybu życia i zrezygnował z drogich restauracji na rzecz plenerowych barów, ponieważ czeka go kosztowny rozwód z żoną. Być może mieli też ochotę skorzystać z pięknej pogody i spędzić ten czas na powietrzu?


Antek Królikowski - okładka Super Express z dnia 12.05.2022

Antek Królikowski - okładka Super Express z dnia 12.05.2022

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Antek Królikowski

Komentarze

 • Gość pisze:

  Uwazam, ze zasługuje na miano ojca i męża roku 2022 🤦‍♀️ Gratulacje

  • Nadzieja pisze:

   On to był i jest głupi ale ta puszczalska wiedziała że ma żonę i spodziewają się dziecka jak ona potrafiła wziasc dziecku ojca,zemści się to pamiętaj

  • Gość pisze:

   Asia zdradzała to teraz ma

  • Gość 222 pisze:

   Widać w komentarzach opinie przydupcow starej krolikowej……. Nie dość że ta patologiczna rodzina skrzywdzila opozde to jeszcze teraz po niej ujezdzaja i wymyślają kłamstwa by ja oczernic KOSZMAR SPADAJCIE

  • Gość pisze:

   @ Nadzieja że co? to on przysięgał wierność, to jego dziecko, to on ma wobec niego obowiązki, a nie ta obca typiara. Dlaczego nie mowisz tak o nim? o nim wręcz pobłażliwie, a to on jest ojcem, który odszedl od dziecka!!!! to jemu powinno zależeć na jego dobrze, nie obcej typiarze

  • Gośćs pisze:

   A ja myślałam że rodzina opozdów jest patologia.

 • Maja pisze:

  I ten sarkastyczny usmieszek na mordzie. Żałosne

 • Gość pisze:

  Porażka,a ta jego ukochana …też jest nie zła zabrała dziecku ojca szkoda mówić….

  • Gośćpudel pisze:

   Przecież to oczywiste, że to tylko kolejna partnerka w jego życiu.. I będzie następna. Miłość to szacunek do siebie i drugiej osoby. Jak może kolejna partnerka oczekiwać szacunku jeśli nie uszanował przysięgi złożonej w kościele, w urzędzie. Czy on nie wiedział skąd się biorą dzieci?!

  • Gośka pisze:

   Nie buduje się szczęścia na cudzy nieszczęściu…a karma wraca. Ja wolałam cierpieć sama niż po rozpadzie mojego małżeństwa (rozbiła inna) rozbijać komuś innemu. Dziś mężczyzna dziękuje mi, bo dzięki mym morałom i obronie jego żony (bo każdy narzeka na żonę) małżeństwo ich znowu jest takie, jak na początku. Jestem dumna z siebie i los mi to wynagrodził, a były mąż…cóż…karma

  • Do gości pisze:

   Do gości: tak tak, ona zabrała, a on co, mózgu nie ma?

  • Do gości pisze:

   Dlaczego ciągle obwiniacie kobiety, przecież to Antek zostawił Joannę, bo tak chciał, a nie prawniczka go zabrała.

 • Gość pisze:

  Tatusiu za dyche, weź wózek i synka na spacerek z nową ukochaną. Chyba że przeszkadza haha

 • Gość pisze:

  Antek – bawidamek. Antek – brzydal. Antek – pato

 • weź napisz jakąs ksiżkę pisze:

  Krystyno Miskiewicz, ileż razy można pisać że randkował kiedy żona leżała w szpitalu….. wszyscy już to wiemy. Czas przeszły dokonany, ale rozumiem że jaki portal takie „dziennikarstw” i kręcenie „g*wnoburzy” z niczego.

  • Gość pisze:

   Czas przeszły dokonany? A co to angielski? W polskim nie ma czegoś takiego jak dokonany

  • Gość pisze:

   Dokładnie.Cały czas tekst w kółko ten sam że gdy ona leżała w szpitalu to on sro i pierdo…..już obsesje mają na niego

 • GośćAABB pisze:

  Może dostał 500+ i dlatego taki szczodry.

 • Gość pisze:

  Wyglada jak cpun

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×