Antoni Królikowski wpadł z wizytą do barbera. Jest zarost, jest grzywka… Nieźle zaszalał

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski przeszedł metamorfozę. Aktor odwiedził salon i dał się ponieść przedświątecznemu szaleństwu. Internauci są zachwyceni. Zobaczcie zdjęcia.

Antoni Królikowski jest pierwszym dzieckiem Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej i Pawła Królikowskiego. Urodził się w 1989 roku. Ma jeszcze dwóch braci oraz dwie siostry. W 2008 roku ukończył Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja w Warszawie w klasie filmowej. Debiut na ekranie zaliczył w wieku czterech lat. Zagrał wtedy w dramacie telewizyjnym Michała Dudziewicza pt. 20 lat później.

Swoją przygodę z aktorstwem kontynuował w kolejnych latach, grając w takich hitach jak: Czas honoru, Kryminalni czy 39 i pół. Chętnie występuje również w produkcjach Patryka Vegi: Polityka, Bad boy oraz Pętla. Jego talent aktorski został doceniony. Otrzymał nominację do Telekamery Tele Tygodnia w kategorii Nadzieja telewizji.

Królikowski ma za sobą także udział w programie Taniec z Gwiazdami, emitowanym przez stację Polsat. Był również gospodarzem produkcji TVP2 SuperSTARcie. W 2016 roku wygrał reality show Agent – gwiazdy.

Niestety w życiu prywatnym bywało u niego różnie. W zeszłym roku spotkała go ogromna tragedia. Musiał pożegnać swojego ojca, który zmarł, mając zaledwie 58 lat. Wszystko zaczynało się układać, gdy na jego drodze pojawiła się Joanna Opozda. Para postanowiła zalegalizować swój związek. Wkrótce później pojawiła się wieść o ciąży aktorki. Młode małżeństwo długo ukrywało, że spodziewa się dziecka:

Tak, to prawda spodziewamy się dziecka. Jesteśmy z tego powodu niezwykle szczęśliwi. Z uwagi na trudne okoliczności zdrowotne, a także nasze przekonanie, że dom ma prawo pozostać domem i w tak specjalnym czasie potrzebny jest przede wszystkim spokój i najbliżsi, świadomie nie podawaliśmy sami informacji o ciąży do wiadomości publicznej – powiedziała Opozda.

Obecnie para skupia się na przygotowaniach do porodu.

Antoni Królikowski przeszedł metamorfozę

Antek Królikowski pochwalił się właśnie efektami wizyty u barbera. Aktor średnio raz w miesiącu odwiedza salon, by dopieścić swój wizerunek. Tym razem zdecydował się na postawienie grzywki oraz stylowe przystrzyżenie brody. Internauci zasypali go komplementami:

  • Antoni nie do poznania. Dobra fota!
  • Mega w zaroście.
  • Króliczek wygląda sztos.

Wśród komentujących nie zabrakło opinii jego żony, która nie była zbyt wylewna, aczkolwiek można wywnioskować, że podoba jej się efekt metamorfozy. Gwiazda zamieściła emotikonę z sercami.

Podoba Wam się przemiana Antka?


Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Antoni Królikowski metamorfoza

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×