Szukaj

Bal Dziennikarzy 2019: Dekolt Anny Wendzikowskiej nie zostawił nic dla wyobraźni! Ubrała się bardzo odważnie!

Anna Wendzikowska, Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska z odważnym dekoltem na Balu Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska pojawiła się na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2019 i od razu zdobyła miano najodważniej ubranej kobiety na sali. Stylizacja gwiazdy Dzień Dobry TVN miała głęboki dekolt, który odsłaniał jej wdzięki niemal w całej okazałości. Jak wyglądała w swojej sukni? Zobaczcie zdjęcia. Ciężko będzie odwrócić od nich wzrok!

16 lutego w Warszawie odbył się długo wyczekiwany 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019. Ta najbardziej prestiżowa i największa z polskich show-biznesowych imprez zawsze ściąga na czerwony dywan niesamowitą ilość gwiazd ze wszystkich stacji. Znani i lubiani z TVPTVNPolsatu, a także stali bywalcy salonów, pojawiają się by wesprzeć szczytny cel bez względu na to, w której stacji pracują na co dzień. W tym roku mogliśmy podziwiać prawdziwy urodzaj gwiazd. Pojawiły się między innymi Małgorzata RozenekKinga RusinJoanna RacewiczJoanna Górska czy Gabi Drzewiecka, ale największą furorę w swojej sukience i tak zrobiła Anna Wendzikowska.

Gwiazda Dzień Dobry TVN znana jest z tego, że jej stylizacje wzbudzają zachwyt i przykuwają oko. Nie inaczej było tym razem. Dziennikarka pojawiła się w obłędnej wieczorowej sukni w miedzianym kolorze, a fotografom trudno było oderwać od niej wzrok. I nic dziwnego, bo Wendzikowska kolejny rok z rzędu postawiła na kreację, która wyeksponowała jej biust niemal w całej jego okazałości. Dekolt był niezwykle głęboki, a wcięcie w talii podkreślone czarnym paskiem utrzymującym suknię w ryzach podkreślało posągową sylwetkę Wendzikowskiej.

Swoją stylizację uzupełniła złotą biżuterią i rozświetlającym twarz makijażem. Włosy pozostawiła zaś rozpuszczone, zaczesując je na gładko do tyłu.

Jak wam się podoba?

Oszałamiające kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Omenaa Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]

Namiętność aż kipi! Kinga Rusin i Marek Kujawa na Balu Dziennikarzy 2019 nie szczędzili sobie czułości

Małgorzata Rozenek na Bal Dziennikarzy 2019 włożyła kreację godną Lady Gagi! Gdzie ona znalazła takie cudo?!


Podoba ci się styl Anny Wendzikowskiej?

×