Bal Dziennikarzy 2019: Dekolt Anny Wendzikowskiej nie zostawił nic dla wyobraźni! Ubrała się bardzo odważnie!

Anna Wendzikowska, Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska, Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska z odważnym dekoltem na Balu Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska pojawiła się na 19. Charytatywnym Balu Dziennikarzy 2019 i od razu zdobyła miano najodważniej ubranej kobiety na sali. Stylizacja gwiazdy Dzień Dobry TVN miała głęboki dekolt, który odsłaniał jej wdzięki niemal w całej okazałości. Jak wyglądała w swojej sukni? Zobaczcie zdjęcia. Ciężko będzie odwrócić od nich wzrok!

16 lutego w Warszawie odbył się długo wyczekiwany 19. Charytatywny Bal Dziennikarzy 2019. Ta najbardziej prestiżowa i największa z polskich show-biznesowych imprez zawsze ściąga na czerwony dywan niesamowitą ilość gwiazd ze wszystkich stacji. Znani i lubiani z TVPTVNPolsatu, a także stali bywalcy salonów, pojawiają się by wesprzeć szczytny cel bez względu na to, w której stacji pracują na co dzień. W tym roku mogliśmy podziwiać prawdziwy urodzaj gwiazd. Pojawiły się między innymi Małgorzata RozenekKinga RusinJoanna RacewiczJoanna Górska czy Gabi Drzewiecka, ale największą furorę w swojej sukience i tak zrobiła Anna Wendzikowska.

Gwiazda Dzień Dobry TVN znana jest z tego, że jej stylizacje wzbudzają zachwyt i przykuwają oko. Nie inaczej było tym razem. Dziennikarka pojawiła się w obłędnej wieczorowej sukni w miedzianym kolorze, a fotografom trudno było oderwać od niej wzrok. I nic dziwnego, bo Wendzikowska kolejny rok z rzędu postawiła na kreację, która wyeksponowała jej biust niemal w całej jego okazałości. Dekolt był niezwykle głęboki, a wcięcie w talii podkreślone czarnym paskiem utrzymującym suknię w ryzach podkreślało posągową sylwetkę Wendzikowskiej.

Swoją stylizację uzupełniła złotą biżuterią i rozświetlającym twarz makijażem. Włosy pozostawiła zaś rozpuszczone, zaczesując je na gładko do tyłu.

Jak wam się podoba?

Oszałamiające kreacje gwiazd na Balu Dziennikarzy 2019: Kinga Rusin, Małgorzata Rozenek, Monika Olejnik, Omenaa Mensah [DUŻO ZDJĘĆ]

Namiętność aż kipi! Kinga Rusin i Marek Kujawa na Balu Dziennikarzy 2019 nie szczędzili sobie czułości

Małgorzata Rozenek na Bal Dziennikarzy 2019 włożyła kreację godną Lady Gagi! Gdzie ona znalazła takie cudo?!


Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Anna Wendzikowska – Bal Dziennikarzy 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×