Szukaj

Anna Lewandowska gwiazdą zachodniego magazynu. A to dopiero początek jej zagranicznej kariery

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska pochwaliła się sesja dla niemieckiej Gali. Na jej Instastory można było podziwiać efekty współpracy. Czy planuje podbić tamtejszy rynek? Zobaczcie.

Anna Lewandowska cztery miesiące temu po raz drugi została mamą drugiej córeczki, Laury. Do końca ciąży była bardzo aktywna zawodowo i w sieci, a po porodzie szybko wróciła do swoich obowiązków. Nie tylko cały czas spełnia się zawodowo i realizuje kolejne projekty, ale także dba o kontakt z fanami.

Jako trenerka, wzięła na siebie ciężki obowiązek i motywuje Polki do zmiany stylu życia. Często też dzieli się swoimi refleksjami, które publikuje razem z fotografiami. Ania jest też bardzo zapracowana, bo prężnie rozwija swój biznes związany z fitnessem, firma kosmetyczna i angażuje się w wiele projektów.

Postanowiła także podbić rynek naszych zachodnich sąsiadów, a w jej relacji na Instagramie pojawiły się zdjęcia z sesji dla niemieckiej Gali.

Anna Lewandowska w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska od lat konsekwentnie i bardzo pracowicie buduje swoje nazwisko. Zarabia krocie – prowadzi popularnego bloga, organizuje obozy treningowe, wydaje książki kucharskie, reklamuje produkty sponsorowane, produkuje i sprzedaje zdrową żywność, wegańskie kosmetyki własnej produkcji, a od kilku miesięcy również dietetyczny catering. Masa zajęć, masa projektów, które doskonale łączy z macierzyństwem.

Jednak ambicje Ani sięgają daleko poza polski rynek. Jakiś czas temu pochwaliła się, że jej aplikacja działa też w języku niemieckim, o co miały ją prosić fanki zza Odry.

To efekt setek próśb, które do mnie docierały i których nie mogłam zostawić ot tak. I wiecie co wam powiem? Niemcy to dopiero początek! – mówiła.

Ambitnie, ale dla tak pracowitej osoby, niemożliwe nie istnieje. Promowała się już w niemieckiej prasie, co ułatwia jej fakt, że nazwisko Lewandowski jest dla naszych zachodnich sąsiadów synonimem sukcesu i każdy zna tam Roberta. Już rok temu wraz z mężem udzieliła wywiadu dla tamtejszej Gali. Teraz ponownie pojawili się na łamach magazynu, czym Ania pochwaliła się na Instagramie.

W relacji pokazuje, jak otwiera gazetę, a w środku widać jej zdjęcie z Robertem. Dodała też fotografię z ubiegłorocznej sesji. Wszystko wskazuje na to, że Anna poważnie zabrała się za podbój niemieckiego rynku.


Anna Lewandowska w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemieckiej Gali

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski w niemieckiej Gali

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×