NewsyKlara to prawdziwy wulkan energii. Anna Lewandowska pozwoliła jej na niezłe szaleństwo. Skrzydła na plecach to dopiero początek

Klara to prawdziwy wulkan energii. Anna Lewandowska pozwoliła jej na niezłe szaleństwo. Skrzydła na plecach to dopiero początek

Anna Lewandowska i Klara
Anna Lewandowska i Klara
Elwira Szczepańska

12.03.2022 20:00

Anna Lewandowska jest dumną mamą dwóch uroczych dziewczynek - Klary (ur. 2017) i Laury (ur. 2020). Obie często goszczą w social mediach znanych rodziców. Starsza z nich jest stałą bywalczynia siłowni, gdzue ma naprawdę wyczerpujący grafik zajęć dodatkowych.

W przedszkolu tu balet, tam karate (wiadomo). Niemiecki, angielski, dodatkowo w domu hiszpański w formie zabaw. Rowerek, pływanie, pianino. W tym tygodniu jedziemy w góry, a ja właśnie googluje trenera Klary… chociaż na te trzy dni. Ah No i teatr raz w miesiącu. Przydałyby się jeszcze jakieś zajęcia ze sztuki… – pisala na Instagramie jej mama przy okazji lekcji tenisa, na które jechały razem.

Ania marzy, żeby Klara miała możliwość wyboru i odnalezienia pasji.

Ale pomiędzy pokazywaniem a wywoływaniem presji granica jest cienka. Jak jej nie przekroczyć? Chce podsuwać Jej różne aktywności, aby odnalazła swoją pasję. Bo przecież chodzi o to, by podejmowała własne decyzje. Nie wiem, czy zawsze udaje mi się znaleźć ten „złoty środek”, ale wiem, że bardzo się staram – dodała.

Jest jeszcze coś, co dziewczynka robi wspaniale. Lewandowska pokazała, jakie szaleństwo odbywa się w ich salonie.

Klara Lewandowska szaleje w salonie. Rolki na nogach i skrzydła na plecach

Ania Lewandowska chętnie publikuje zdjęcia czy wideo z córkami. W swoich publikacjach jest też coraz odważniejsza, bo już tak skrupulatnie nie ukrywa twarzy dziewczynek. Dumna mama lubi pochwalić się talentami dzieci. Klara to prawdziwy wulkan energii. Tym razem Anna pozwoliła jej pojeździć w rolkach po salonie. To niezłe szaleństwo. Czterolatka ze skrzydłami na plecach pokazała, że ten sport nie ma dla niej tajemnic. Wiadomo już, że świetnie pływa, nie ma problemu z rowerem, na siłowni ćwiczy jak dorosła - nawet boks, a teraz także i to. Trzeba przyznać, że sprawność starszej córki Roberta Lewandowskiego jest imponującą.

Klara Lewandowska szaleje na rolkach
Klara Lewandowska szaleje na rolkach
Klara Lewandowska szaleje na rolkach
Klara Lewandowska szaleje na rolkach
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska
Klara Lewandowska
Klara i Laura Lewandowskie
Klara i Laura Lewandowskie
Anna Lewandowska - dzień z Klarą
Anna Lewandowska - dzień z Klarą
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także