Szukaj

Ciężarna Ania Lewandowska z Robertem na kolacji. Za skromną, szarą marynarkę zapłaciła ponad 3300 zł

Anna i Robert należą do jednych z najbardziej zapracowanych par w show-biznesie. Jednak pomimo tego znajdują czas na wspólne wyjścia. Małżeństwo doskonale wie jak odpowiednio pielęgnować związek.
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami. Doskonale więc zdają sobie sprawę z tego, że po urodzeniu kolejnego dziecka, czasu dla siebie mogą mieć zdecydowanie mniej. Dlatego też korzystają z wolnych chwil, ile mogą. Chociaż w ich napiętym grafiku bardzo ciężko je znaleźć.

Trenerka pomimo zaawansowanej ciąży jest wciąż bardzo aktywna. Regularnie organizuje obozy sportowe w tym samym miejscu. Wspiera tym biznes swojego wujka. Ma ku temu ważny powód, gdyż to on pomógł Ani i jej najbliższym stanąć na nogi, po rozstaniu jej rodziców. To także on zaszczepił w małej Lewandowskiej miłość do sportu i wspierał we wszystkich życiowych decyzjach.

Anna i Robert Lewandowscy na randce

Ania i Robert są szczęśliwymi rodzicami Klary. Już za kilka tygodni powitają na świecie swoje drugie dziecko, będzie to prawdopodobnie córka. Zdradziła to już jakiś czas temu szczęśliwa babcia. Aktualnie para Lewandowskich przebywa w Monachium. To tu mieszkają i spędzają wolne chwile i także tutaj wybrali się na randkę do jednego z tamtejszych lokali.

Para wyglądała przepięknie. Młoda mama zdecydowała się założyć oversizową marynarkę marki Isabel Marant, którą można kupić za kwotę około 3300 złotych. Dobrze przykrywała ciążowe krągłości i była tak luźna, że wzbudziła wątpliwości fanów, czy aby na pewno jest ona damska. Być może Ania podkradła ją z garderoby Roberta? Trenerka całość stylizacji dopełniła ukochaną i modną torebką Bottega Veneta.

Super stylizacja. Zastanawiam się, czy to marynarka Roberta.

Jednak odpowiedź trenerki nie pozostawiała wątpliwości:

nieeee, ale mogłaby być #oversize

View this post on Instagram

???????? #dinnertime #evening #munchen #annalewandowska

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on

Wprawne oko obserwatorów Ani zauważyło, że celebrytka bardzo często decyduje się na stylizacje przy wykorzystaniu marynarek. I wcale nie muszą one kosztować krocie. Jakiś czas temu pokazała się ubrana w żakiet marki Mango, który można było zakupić w cenie 250 złotych.

View this post on Instagram

Any plans for the weekend? I hope you are still doing our new challenge #gotujeitrenujezlewa HERE in this post you can see your achievements and the 5th day recipes on my Insta Story! Ps. Yesterday you wrote "more outfits" please ???????? although I feel best in my sweat pants ???? Jakie plany na weekend? Mam nadzieję, że trzymajcie się nowego wyzwania #gotujeItrenujeZlewa TUTAJ w poście dodaję Wasze dokonania oraz kolejny 5 dzień mojego jadłospisu na Insta Sotry. Łapcie!❤️ Ps. Pisaliście wczoraj "więcej stylizacji" proszę ???????? choć ja najlepiej czuje się w dresie???? ???? Miłego dnia ❤️???? #annalewandowska #autumn #munchen #wyzwanie #motywacja @diet_training_by_ann @manuelpallhuber

A post shared by Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) on


Robert i Anna Lewandowscy

Robert i Anna Lewandowscy

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Marynarka Anny Lewandowskiej

Marynarka Lewandowskiej

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×