NewsyAnna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie z córkami. Tak tęsknią za Robertem Lewandowskim

Anna Lewandowska pokazała rozczulające zdjęcie z córkami. Tak tęsknią za Robertem Lewandowskim

Anna Lewandowska w sukience od Magdy Butrym
Anna Lewandowska w sukience od Magdy Butrym
Marta Borkowska
20.08.2020 15:20, aktualizacja: 20.08.2020 16:20

Anna Lewandowska jest szczęśliwą żoną Roberta Lewandowskiego, z którym doczekała się dwójki dzieci. Laura urodziła się 6 maja 2020 roku, poród obył się w Niemczech. Dumny tata jako pierwszy zamieścił wtedy wpis na Instagramie.

Trenerka podczas zdradziła, że wychowaniem dzieci zajmuje się sama. Nie korzysta z usług niani, jednak uważa to za błąd i czas to zmienić.

Na stałe nie mam ani jednej niani do dzieci i wydaje mi się, że właśnie przyszedł ten czas, żeby to zmienić. Do tej pory zdarzało się, że brałam dziewczynki ze sobą nawet na spotkania biznesowe, ale na dłuższą metę nie jest to dobre ani dla dzieci, ani dla mnie – komentowała Ania w rozmowie z Fleszem.

Anna Lewandowska tęskni za Robertem

Na razie Ania odłożyła na bok sprawy związane z szukaniem opiekunki do dziewczynek. Chętnie zabiera je ze sobą do pracy. Ostatnio pojawiła się na planie jednej kampanii. Podzieliła się fotografią, na której karmi córeczkę. Dzień później trenerka również zdecydowała się na wyjście z córkami. Podzieliła się zdjęciem z nimi o poranku, tuż przed opuszczeniem domu.

Powodem, dla którego Lewandowska wszędzie pojawia się z dziećmi, jest wyjazd jej męża Roberta. Piłkarza aktualnie wezwały do pracy obowiązki zawodowe. Wczoraj rozgrywał mecz półfinałowy i strzelił swoją 15 bramkę w tym sezonie rozgrywek. Teraz wraz z drużyną szykuje się do finału Ligi Mistrzów w Lizbonie. Mecz o puchar zaplanowano na niedzielę 23 sierpnia.

Anna będzie musiała jeszcze trochę poczekać na ukochanego, jednak bardzo za nim tęskni. Na jej profilu pojawił się uroczy post, na którym pozuje wraz z dziewczynkami. Do zdjęcia Lewa dołączyła rozczulające słowa:

Bardzo za Tobą tęsknimy Tatusiu.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy na temat zdjęcia. Wszyscy jednogłośnie zachwycają się uroczym kadrem.

  • Pięknie.
  • Sama słodycz.
  • Szczęśliwe Kobiety mające takiego Tatusia i Męża.
  • Najpiękniejszy widok.

Trzymamy kciuki, aby rozłąka trwała jak najkrócej.

Anna Lewandowska pokazała twarz Klary
Anna Lewandowska pokazała twarz Klary
Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami
Anna Lewandowska - zdjęcie z córkami
Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży
Anna Lewandowska karmi Laurę na plaży
Anna Lewandowska z córeczkami
Anna Lewandowska z córeczkami
Anna Lewandowska z córkami
Anna Lewandowska z córkami
Anna Lewandowska karmi Laurę
Anna Lewandowska karmi Laurę
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także