Szukaj

Tabloid odkrył rodzinną tajemnicę Anny Lewandowskiej. Ma ogromny związek z jej intratnym biznesem

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Jednak młoda mama nie zwalnia tempa. Wciąż jest aktywna zawodowo i organizuje obozy treningowe zawsze w tym samym miejscu. Ma ku temu ważny powód.
Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska jest prywatnie żoną Roberta Lewandowskiego. Para ma już jedną córeczkę Klarę. Całkiem niedawno dowiedzieliśmy się, że spodziewają się kolejnego dziecka. Tę radosną wiadomość, jako pierwszy ogłosił piłkarz, gdy po jednym z meczów wbiegł na boisko z piłką włożoną pod koszulkę. Dodatkowo wykonał gest ssania kciuka, kojarzony przez wszystkich jako wiadomość o spodziewanym dziecku. Podobnie podzielił się nowiną przy pierwszej ciąży Anny. Wszyscy zastanawiali się jakiej płci będzie drugie dziecko Lewandowskich, aż do czasu, gdy babcia Klary, w jednym z wywiadów zdradziła, że najprawdopodobniej będzie to druga dziewczynka.

Anna Lewandowska: aktywność w drugiej ciąży

Mimo zaawansowanej ciąży Ania wciąż udziela się zawodowo. Organizuje obozy, na których pomaga uczestnikom wrócić do formy. Osiąga w tym niemałe sukcesy, gdyż ludzi chcących ćwiczyć z trenerką wciąż przybywa. Jej wyjazdy treningowe odbywają się regularnie w tym samym miejscu, a bilety sprzedają się nawet w ciągu kilku minut od ogłoszenia.

Camp by Ann doceniają także gwiazdy i bardzo chętnie w nim uczestniczą. Na treningach u Anny pojawiła się już m.in. Zofia  Ślotała czy Weronika Książkiewicz. Miejscem obozów jest niezmiennie ośrodek Dojo Stara Wieś. Chociaż trenerka z łatwością mogłaby zorganizować je wszędzie, to od lat pozostaje wierna tej miejscowości. Ma ku temu ważny powód.

Anna Lewandowska w ciąży. Ma duży brzuszek

Anna Lewandowska w ciąży

Dlaczego Anna Lewandowska organizuje obozy w tym samym miejscu?

Jak się okazuje, powód jest bardzo prosty. Anna spłaca dług wdzięczności wujkowi, Pawłowi Krzywańskiemu, który pomógł jej w ciężkich chwilach po rozstaniu jej rodziców. Ceniony na świecie trener karate nie tylko otoczył opieką mamę Anny wraz z dziećmi, ale wyremontował im dom. To także on zaraził małą Anię miłością do sportu.

Dopóki tata był z nami, żyliśmy spokojnie i nie mieliśmy problemów finansowych, ale kiedy odszedł, zostawił nas z niczym. Nauczyłam się, że nic nie jest na pewno – przyznała trenerka w jednym z wywiadów.

Dzieciństwo celebrytki nie należało do najłatwiejszych. Od kiedy opuścił ich ojciec, zaczęło brakować im pieniędzy dosłownie na wszystko. To był dla Ani bardzo ciężki czas.

Kiedy zostaliśmy sami, mamie trudno było utrzymywać dom, mnie i brata. Mieszkaliśmy wtedy w Podkowie Leśnej, miałam 14 lat. Pieniędzy brakowało na wszystko. To był ciężki czas. I wtedy bardzo pomógł nam brat mamy. Wyremontował nasz niewykończony dom, opiekował się naszą trójką – ujawniła w wywiadzie dla Zwierciadła.

Nic więc w tym dziwnego, że gdy wujek założył swój własny biznes, trenerka stara się go wspierać. Przy każdej okazji promuje ośrodek swoją osobą. Kompleks jest usytuowany niedaleko Włoszczowej. Całość jest utrzymana w japońskim stylu. Goście odwiedzający to miejsce są bardzo zadowoleni i pozostawiają same pozytywne opinie. Anna Lewandowska bardzo chętnie pojawia się tam również w przerwie od pracy. Zobaczyć ją można podczas wypoczynku z córeczką oraz mamą i babcią.


Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

LEwandowska

Anna Lewandowska z Klarą

Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Anna Lewandowska w jury niemieckiego hitu

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×