Matka Roberta ujawniła płeć drugiego dziecka Lewandowskich! To nie koniec dobrych wiadomości w ich rodzinie

Anna Lewandowska - płeć dziecka

Anna Lewandowska - płeć dziecka

Płeć drugiego dziecka Anny Lewandowskiej jest już znana. Mama Roberta Lewandowskiego zdradziła sekret swojej synowej. Urodzi syna czy córkę? To nie koniec rewelacji!

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży, o czym wiadomo już od kilku miesięcy. Tą radosną wiadomością, jako pierwszy pochwalił się Robert Lewandowski. Po jednym z meczów wbiegł na boisko, włożył piłkę pod koszulkę i wykonał gest, który był dowodem na to, że ich rodzina wkrótce się powiększy.

Od tamtej pory temat ciąży Lewandowskiej regularnie pojawia się w kolorowej prasie. Tabloidy co jakiś czas rozgrzewają informację o płci drugiego dziecka Ani i Roberta. Chociaż małżonkowie nabrali wody w usta, co jakiś czas droczą się z internautami, publikując posty sugerujące płeć potomka.

Tak jak ostatnio, gdy trenerka na swoim Instagramie pokazała fragment wyprawki dla maluszka. Wśród gadżetów dominował kolor niebieski, internauci wzięli to więc za pewnik, że drugie dziecko Lewandowskich będzie chłopcem.

Anna Lewandowska – płeć drugiego dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Zupełnie inaczej twierdzi Pudelek. Według informacji, które udało się uzyskać informatorom serwisu, Anna Lewandowski urodzi drugą córkę. Sekret miała zdradzić mama Roberta, Iwona, która w rozmowie ze swoimi koleżankami za kulisami TeleKamer zdradziła, że jej synowa spodziewa się kolejnej dziewczynki.

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

TeleKamery2020: Iwona Lewandowska

Milena Lewandowska w ciąży

To jednak niejedyna radosna wiadomość, która pojawiła się w domu Lewandowskich. Jak donosi tabloid, dziecka spodziewa się nie tylko Ania. Siostra Roberta, Milena Lewandowska jest w ciąży, czym miała pochwalić się niedawno swojej rodzinie. Oficjalnie na ten temat nikt z Lewandowskich nie chce się wypowiadać.

Zobacz także: Robert Lewandowski piłkarzem roku! Nagrodę zadedykował zmarłemu ojcu. Padły rozrywające serce słowa


Milena Lewandowska-Miros świętuje swoje urodziny

Milena Lewandowska-Miros świętuje swoje urodziny

Milena Lewandowska z synem

Milena Lewandowska z synem

LEwandowska

Anna Lewandowska z Klarą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×