Szukaj

Anna Lewandowska zaszalałą z fryzurą! Swoją fantazją przebiła nawet rogi Sarsy!

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie ze wspólnego treningu z przyjaciółmi. W oczy fanów rzuciła się nietypowa fryzura gwiazdy. Zobacz na jakie upięcie się zdecydowała. 

Anna Lewandowska - nowa fryzura

Anna Lewandowska swoim fanom rzuciła nowe wyzwanie, w ramach którego zachęciła obserwujących do wspólnego treningu. Okazuje się jednak, że żona Roberta Lewandowskiego do ćwiczeń chciała namówić także najbliższe osoby. Zaprosiła je więc na salę treningową, czym pochwaliła się w sieci.

Lewandowska pokazała masę zdjęć, na których najważniejszej roli nie odgrywała ona sama, a przyjaciele, którzy na co dzień współpracują z nią w Healthy Center by Ann. Jak podkreślała w opisie pod zdjęciem, to z nimi motywuje fanów do działania i tym razem nie chce zrobić wyjątku:

A to jest moja ekipaaaa 30 osobowy team znajomych na grupie, z którymi codziennie się motywuje my HEALTHY TEAM. Teraz też nie będzie inaczej! Pochwalcie się swoją załogą – podkreślała gwiazda.

Komentujący zwrócili uwagę nie tylko na ekipę gwiazdy, ale także na fryzurę, która nie jest typowa. Na pierwszym ze zdjęć Lewandowska upięła bowiem włosy w duży kok, który z daleka rzucał się w oczy:

  • Pięknie. Duży szacunek za to, co robicie
  • Mam motywację do dalszego działania
  • Wszystko fajnie, pięknie, ale co masz na głowie?

Upięcie włosów jest nie tylko ciekawe, ale przede wszystkim wygodne podczas treningu, a to powinno być najważniejsze.

View this post on Instagram

This day will be a bit different! Today, your mission is to motivate one person for a couple workout❗yes, this Tuesday is all about Couple Workout. Invite your partner for a training ( spouse, colleague, sister, brother, …) And train!☝???? ✅ Couple Workout, or Summer Shape program, Whole Body Cardio training. ___________ 1️⃣6️⃣ dzień wyzwania będzie wyglądał nieco inaczej!????Tym razem, to Wy zmotywujecie jedna osobę do wspólnego treningu????????☝️✌️???? ???? Na wtorek zaplanowałam TRENING W PARACH. Zaproś do treningu partnera (kimkolwiek jest! mąż/żona, koleżanka, kolega, siostra, brat,…) ▫️ I trenujcie! ✅ Couple Workout, trening w parach lub (jeśli lubisz trenować w pojedynkę) zrób program Summer Shape, trening Whole Body Cardio ————— Ps. A to jest moja ekipaaaa❗️30 osobowy team znajomych na grupie, z którymi codziennie się motywuje my HEALTHY TEAM❤️. Teraz też nie będzie inaczej!❤️❤️ Pochwalcie się swoją załogą ???????? ____________ #annalewandowska #dietandtrainingbyann #healthyteam #teamchallenge #challenge #30dnitrenujezlewa #coupleworkout #workout #training @huaweimobilepl

A post shared by Anna Lewandowska ® (@annalewandowskahpba) on

Zobacz: Paulina Krupińska pokazała twarz córki! Antosia jest ładniejsza niż Klara Lewandowska?

Zobacz: Robert Lewandowski wrócił z wakacji i pokazał się kibicom w samych majtkach! Wszystkie mięśnie Lewego są już gotowe na nowy sezon!

Zobacz: Anna Lewandowska pierwszy raz o chorobie i kłótniach z Robertem. Nigdy wcześniej nie mówiła o tak intymnych sprawach


Anna Lewandowska - nowa fryzura

Anna Lewandowska - nowa fryzura

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Anna Lewandowska motywuje do wspólnego treningu

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski trenują razem

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski trenują razem

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×