Szukaj

Anna Lewandowska też ma kompleksy! Czego w sobie nie lubi najbardziej? „Staram się powiedzieć coś pozytywnego, ale…”

Anna Lewandowska ma kompleksy?

Anna Lewandowska ma kompleksy?

Jakie kompleksy ma Anna Lewandowska?

Anna Lewandowska, właścicielka jednego z najpiękniejszych polskich ciał, jest inspiracją dla wielu młodszych czy starszych kobiet. Uważana za ideał bez skazy, motywuje ludzi do pracy nad sobą od strony fizycznej, a od niedawna oficjalnie również i od mentalnej. Założyła pierwszy w Polsce Healthy Center by Ann, który w swojej ofercie nie skupia się tylko na dążeniu do idealnej sylwetki. Znajdziemy tam również wykwalifikowanych dietetyków, fizjoterapeutów czy psychologów! Lewandowskiej zależy, by jej klienci zaczynali pracę nie od ciała, a od głowy.

Dobrze wie, że akceptacja samej siebie wcale nie jest taka łatwa. W wywiadzie dla magazynu Gala trenerka przyznała, że miała kiedyś problem z poczuciem własnej wartości. Nie zdradziła nam niestety za wiele na ten temat, najwidoczniej jest to już odległa, bolesną przeszłość, którą wolałaby zostawić za sobą. W końcu kto lubi rozdrapywać zagojone rany?

Zamiast na negatywach, Anna zdecydowanie bardziej woli skupiać się na pozytywach. Szczerze odpowiedziała co najbardziej w sobie lubi – i przyznać musimy, że nie jest to dla nas żadnym zaskoczeniem.

Staram się powiedzieć coś pozytywnego o moim wyglądzie, ale uwierz mi, że jeszcze dwa lata temu byłoby to niemożliwe… Wtedy powiedziałabym „tak” i szybko zmieniła temat. A teraz zadaję sobie pytanie: „Co lubię w swoim ciele?”. I odpowiadam: „Lubię nogi i plecy”. Te części ciała będę eksponować – mówiła w rozmowie z Galą.

Takie słowa z ust kobiety uważanej za niedościgniony ideał piękna są bardzo pokrzepiające i inspirujące. Nic dziwnego, że uwielbia ją tak wiele Polek!

Zobacz: Anna Lewandowska będzie zaskoczona! Oto co naprawdę myślą o niej jej współpracownicy [WIDEO]

Zobacz: Tylko u nas! Byliśmy na otwarciu Healthy Center by Ann. Co gwiazdy mówią o nowym biznesie Anny Lewandowskiej? „To strzał w dziesiątkę!” [WIDEO]

Zobacz: Robert Lewandowski tak mocno rozgrzał fanki ostatnią fotką, że do akcji musiała wkroczyć Ania!


Anna Lewandowska rusza z nowym projektem

Anna Lewandowska rusza z nowym projektem

Anna Lewandowska została ambasadorką wody Kingi Pienińskiej

Anna Lewandowska została ambasadorką wody Kingi Pienińskiej

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Anna Lewandowska i Klara Lewandowska

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×