Szukaj

Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem w nowej sesji. „To Twoje najlepsze zdjęcie”

Anna Lewandowska jest w drugiej ciąży. Do momentu, w którym maleństwo nie pojawi się na świecie, przyszła mama nie zwalnia tempa i dzieli się ze swoimi obserwującymi ciekawymi projektami. Co pokazała tym razem?
Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przebywają w Niemczech. Z powodu pandemii koronawirusa, zdecydowali zostać w Monachium, gdzie odbywają dobrowolną kwarantannę. Nie oznacza to, że małżonkowie nic nie robią. Nie tak dawno zdobyli się na szlachetny gest, o którym mówią media na całym świecie.

Lewandowscy przekazali aż cztery miliony złotych na walkę z koronawirusem. Dokąd trafią pieniądze? Jak podaje Sport.pl w pewnej części na pomoc wszystkim jednoimiennym szpitalom zakaźnym w Polsce, pozostała na inne cele związane z epidemią.

Anna Lewandowska z dużym brzuszkiem. Jak wygląda?

Czas domowej kwarantanny małżonkowie poświęcają nie tylko na spędzanie wspólnych chwil, trenując razem, ale także pracę zdalną. Ania jest w stałym kontakcie z fanami, z którymi dzieli się ciekawymi projektami. Takim z pewnością jest aplikacja, która ułatwia domowe ćwiczenia.

By ją wypromować, Lewandowska na swoim Instagramie, pokazała piękne zdjęcie, na którym pozuje z mocno zaokrąglonym brzuszkiem. Okazuje się, że nieprzypadkowo — chciała zachęcić inne przyszłe mamy, które nie mają ku temu przeciwwskazań od lekarza, do wspólnych ćwiczeń:

Moje drogie, PRZYSZŁE MAMY. Nadszedł dzień, kiedy wreszcie mogę ogłosić, że… od TERAZ w mojej aplikacji znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam

View this post on Instagram

My dear Mums to be! I can finally announce that … from TODAY in my app you will find trainings just for you! @diet_training_by_ann ______ Dziś 11 dzień wyzwania #trainathome A dodatkowo … Moje drogie, PRZYSZŁE MAMY???????? nadszedł dzień, kiedy wreszcie mogę ogłosić, że… od TERAZ w mojej aplikacji znajdziecie treningi dedykowane właśnie Wam❗️???? . Co nie znaczy, że pozostali nie mogą się ich podjąć. Jak najbardziej TAK!❗️Już piszę dlaczego ???? . ????HEALTHY MOM BY ANN???? to nic innego jak trening, składający się z podstawowych, bezpiecznych i spokojnych ćwiczeń o niskiej intensywności. Dlatego, zarówno przyszłe mamy jak i każdy, kto ma potrzebę delikatniejszego treningu już dziś może ich spróbować W SWOIM DOMU???????? Czas nie jest łatwy, niemniej, nad tymi treningami pracowałam od początku roku, także zapraszam do testowania .. wszystkich???? —— #annalewandowska #healthymom #dietandtrainingbyann #trainingday #workout #8monthspregnant

A post shared by ???????????????? ???????????????????????????????????????????? (@annalewandowskahpba) on

Nowy posty Ani zachwycił jej fanki. W komentarzach pod zdjęciem przede wszystkim komplementowały jej sporych rozmiarów, ciążowy brzuszek:

  • Wzorcowy brzuszek, mój był inny.
  • Ojoj, jaki brzusio. Niewiarygodne jak ta istotka się tam mieści.
  • Nie na temat, ale jaki piękny spiczasty brzuszek. Dużo zdrówka dla pięknej mamy.
  • Kobieta power i ekstra motywacja.
  • To Twoje najlepsze zdjęcie.
  • Wyglądasz cudownie z tymi krągłościami. Trzyman kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.

A Wam jak się podoba?

Zobacz także: Anna Lewandowska w czasie kwarantanny założyła Tik-Toka. Jej taniec z Robertem bije rekordy w sieci


Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Ania Lewandowska pokazała jak tańczy Lewy

Ania Lewandowska pokazała jak tańczy Lewy

Ania Lewandowska - jak mieszka?

Ania Lewandowska - jak mieszka?

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×