Szukaj

Anna Lewandowska i jej domowe kadry. Zdjęcie z Laurą rozczuliło internautów

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska z Laurą

Anna Lewandowska na Instagramie dodała czarno-białe zdjęcie z Laurą. Trenerka przyłączyła się do nowego wyzwania. Internautki są zachwycone. 

Anna Lewandowska wie, jak dobrze łączyć karierę z wychowywaniem dzieci. Gdy w maju została mamą po raz drugi, nawet na chwilę nie zmniejszyła zawodowej aktywności. Przez cały czas prowadzi konta w mediach społecznościowych, miesiąc temu ruszyła z wyzwaniem, które ma zachęcić internautki do ruszenia się z kanapy.

Lewandowska każdą wolną chwilę spędza z dziewczynkami, których zdjęcia udostępnia w sieci. Wie, że wychowanie dwójki córek jest trudniejsze niż jednej:

Jeśli ma się dwoje dzieci, trzeba liczyć się z zupełnie innymi wyzwaniami niż przy jednym maluchu. Moje serce jest teraz dla dwojga! Na razie Laura potrzebuje bardzo dużo mojej uwagi, a karmię ją piersią. Klara cieszy się, że ma rodzeństwo, mówi, że bardzo kocha siostrzyczkę. Natomiast bardzo dbamy o to, aby Klara miała jak najwięcej naszego czasu i uwagi – komentowała we Fleszu.

Anna Lewandowska na nowym zdjęciu z Laurą. Co na to internautki?

Chociaż Ania i Robert Lewandowscy podjęli decyzję, że nie będą pokazywać twarzy dzieci, co jakiś czas dzielą się fotografiami, na których Klara i Laura pojawiają się w kadrze bokiem lub tyłem do obiektywu. Nie inaczej jest na najnowszym, czarno-białym zdjęciu, które zagościło w sieci w czwartek.

Trenerka, ubrana w elegancką koszulę i jeansy, pozuje z młodszą córką, którą przytula. Zdjęcie jest czarnobiałe, co nie jest przypadkiem. Lewandowska dołączyła do nowego wyzwania #challangeaccepted, które ma na celu wzmacnianie pozycji kobiet. To wyraz wspierania się pań na całym świecie.

Ania w opisie podziękowała za nominacje i wskazała kolejne osoby.

Zdjęcie dostało mnóstwo pochwał od internautek, wśród których nie brakuje zaprzyjaźnionych z trenerką gwiazd. W komentarzach piszą:

  • Nie ma jak u Mamy. Pięknie — podkreśla Agata Rubik.
  • Czułość — dodaje Monika Pyrek.
  • Bądźmy dla siebie wszystkim, co najlepsze. Bądźmy wsparciem i motywacją.
  • Lubię takie domowe kadry. Przepiękne jest to zdjęcie.
  • Aj jak ja uwielbiam uchwycenie tak pięknych momentów na zdjęciu. Prze proste i przepiękne.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Kadr jest przepiękny.


Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska i Laura

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×