NewsyAnna Lewandowska zdała relację z przyjęcia urodzinowego córek. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało. Jaki tort!

Anna Lewandowska zdała relację z przyjęcia urodzinowego córek. Atrakcji dla najmłodszych nie brakowało. Jaki tort!

Anna Lewandowska urodziny córek
Anna Lewandowska urodziny córek
Krystyna Miśkiewicz
07.05.2023 08:40

Anna i Robert Lewandowscy w zeszłym roku postanowili radykalnie zmienić swoje życie zawodowe, a co za tym idzie także prywatne. Piłkarz po ośmiu latach spędzonych w Bundeslidze zmienił klub i obecnie jest zawodnikiem FC Barcelony. W związku z tym rodzina przeprowadziła się do Hiszpanii.

W nowym kraju odnaleźli się znakomicie. Robert zaaklimatyzował się w klubie, a Ania szybko znalazła przyjaciół i kolejną pasję, jaką jest taniec. Wiadomo, że przeprowadzkę i zmianę przedszkola dobrze zniosły też ich córeczki. Piłkarz kilka tygodni temu udzielił wywiadu DDTVN, gdzie opowiedział nieco więcej o Klarze i Laurze.

Patrzę, jak dorastają, jak działa na nich zmiana kultury, języka, jak się uczą, jak wszystko łapią. Zazdroszczę im tego, że na starcie już mają możliwość nauki języków. Jestem dumny z nich, że tak fajnie się odnajdują – mówił piłkarz w DDTVN.

Kilka ostatnich dni upłynęło rodzinie na wielkim świętowaniu. Klara skończyła bowiem 6 lat, a Laura dwa dni później obchodziła trzecie urodziny.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcia z przyjęcia urodzinowego córek

Ania i Robert każdego roku dbają o to, aby urodziny dla każdej z córek były wyjątkowym dniem. Najpierw świętowali 6 lat Klary. Dziewczynka już o poranku została przywitana przez nich życzeniami, prezentem i balonami, tak samo było dwa dni później, gdy swój wielki dzień miała Laura.

Nie obyło się także bez wspólnego przyjęcia urodzinowego dla dziewczynek. Ich mama wszystko pokazała w sieci. Widać, że zabawa była przednia, a Klara i Laura dosłownie wniebowzięte. Oczywiście był ogrom balonów, mydlane bańki, malowanie buziek, przebrania, a także tort w kształcie zamku, który widać na zdjęciu z ich starszą córką. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.

Robert Lewandowski o byciu ojcem

Robert sam wychował się bez ojca, który zmarł po walce z chorobą. Swoim córkom zatem chce poświęcić jak najwięcej uwagi i czasu. Pomimo napiętego grafiku jest bardzo zaangażowany w opiekę nad dziewczynkami.

Ten mój wiek, gdzie dorastałem i tak naprawdę chłonąłem wszystko, co mi świat oferował, przeżyłem praktycznie bez ojca. Staram się pokazywać moim córkom wzór ojca chyba taki, jaki chciałbym mieć. Chciałbym być takim wzorcem przede wszystkim, że jak będę już starszy, a moje dzieci będą miały własne życie, to zawsze będą chciały do mnie przyjechać, porozmawiać i spędzić czas – powiedział piłkarz w DDTVN.
  • Robert Lewandowski z córką Laurą - urodziny
  • Klara Lewandowska
  • Anna Lewandowska i Klara Lewandowska
  • Laura Lewandowska 3. urodziny
  • Anna Lewandowska
  • Klara Lewandowska skończyła 6 lat
  • Laura Lewandowska skończyła 3 lata. Jak Lewandowscy uczcili jej dzień?
[1/7] Robert Lewandowski z córką Laurą - urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także