Wielki sukces Anji Rubik! Czegoś takiego nie udało się dokonać jeszcze nikomu

SexedPL Anja Rubik

SexedPL Anja Rubik

Anja Rubik świętuje sukces „#Sexedpl”

Anja Rubik bez wątpienia ma powody do świętowania. Ogromny sukces jej książki będzie solą w oku wszystkich tych, którzy wróżyli modelce porażce i próbowali przeszkodzić jej w publikacji #SexedPL. Najpopularniejsza polska modelka, której światowa kariera jest źródłem zazdrości wszystkich początkujących dziewcząt, doskonale wykorzystała swoją popularność. Rubik często udziela się w kampaniach społecznych i charytatywnych, ale #SexedPL jest do tej pory jej największym sukcesem. W jakim nakładzie sprzedała się książka Anji?

Okazuje się, że do tej pory rozprowadzono 80 tysięcy egzemplarzy. Najbardziej niezwykły jest jednak fakt, że Anja wydała książkę właściwie… za darmo. Nie licząc wielu darmowych egzemplarzy udostępnionych w szkołach i warsztatów pop-up’owych, które modelka prowadziła w Warszawie tuż po premierze, ze sklepowych półek zniknęło prawie 100 tysięcy egzemplarzy. Jak wyjawiła Anja w rozmowie z Faktem, właśnie szykują się do dodruku:

Nie zbudowałam tego od strony biznesowej. Kiedy zobaczyłam jak wygląda kwestia edukacji seksualnej w Polsce, postanowiłam działać. Nie wydałam praktycznie nic na ten projekt. Dzwoniłam do ludzi i załatwiałam, namawiałam, aby udało się zorganizować to wszytko za darmo. Na przykład żeby ludzie na planie mieli co jeść.  Sprzedaliśmy 80 tysięcy książek w praktycznie dwa miesiące. Można ją znaleźć za 14-15 złotych sztuka. Jest to całkowicie non profit – zdradziła

Wszystkie gwiazdy powinny brać z niej przykład. Zaradność modelki robi wrażenie, a jej książka to bestseller!

Co za metamorfoza! Anja Rubik wygląda jak Sharon Tate na nowej okładce” Vogue’a”!

Paskudny atak na Anję Rubik rozwścieczył Sashę Knezevica! W obronie byłej żony walczył jak lew!

Sexy stylizacja Michała Szpaka! Bardzo obcisłe spodnie podkreśliły jego wszystkie atuty!


Anja Rubik na okładce

Anja Rubik na okładce "Vogue Polska" - listopad 2018

Anja Rubik na okładce

Anja Rubik na okładce "Vogue Polska" - listopad 2018

Anja Rubik i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 5

Anja Rubik i Michał Piróg – Top Model 7, odcinek 5

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×