NewsyKarolina Malinowska o Anji Rubik: "Zastanawiam się, czy to jest ideał współczesnej kobiety?"

Karolina Malinowska o Anji Rubik: "Zastanawiam się, czy to jest ideał współczesnej kobiety?"

Karolina Malinowska i Anja Rubik
Karolina Malinowska i Anja Rubik
Natalia Brzostowska

29.10.2015 18:51, aktual.: 29.10.2015 19:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ostatnio Anja Rubik wraz z Grażyną Kulczyk wzięły udział we wspólnym projekcie Art & Fashion Forum, którego gala finałowa odbyła się w miniony piątek. Modelka pełniła rolę kuratora wystawy oraz była odpowiedzialna za jej motyw przewodni. Na wydarzeniu pojawiło się wiele osób znanych z show biznesu m. in. Olivier Janiak czy Karolina Malinowska.

Jak się okazuje Karolina Malinowska i Anja Rubik mają ze sobą wiele wspólnego. Nie wiele osób wie, że przyjaźniły się jeszcze jako nastolatki. Partnerka Oliviera Janiaka zdradziła kilka szczegółów, publikując wpis na swoim blogu.

Jak zapamiętała Anję Rubik?

Nie pamiętam kiedy się spotkałyśmy po raz pierwszy, bo minęło wiele lat. Widywałyśmy się na castingach i pokazach. Najbardziej mam w głowie te z Paryża. Piękna, trochę trzymająca się z dala od reszty Polek dziewczyna. Pewna siebie i zdeterminowana, w tym dobrym znaczeniu. Dążąca do perfekcji, ale nie za wszelką cenę. Zawsze zastanawiało mnie jak daje radę we francuskim liceum i świetnie łączy to z pracą. Choć w tamtych czasach tej pracy było znacznie mniej niż teraz. Ot nastolatka kochająca Marylina Mansona i zaczytująca się w książkach (mój brat mówi, że wciąż masz jakieś Jego książki ? )… Dziś z tej grzecznej dziewczynki, wyrosła już trochę mniej grzeczna kobieta. Prawdziwa ikona. Perfekcjonistka. Osobowość. Na szczęście nadal ma w sobie tę samą życzliwość i uśmiech…

Rubik podporządkowała swoje życie karierze, teraz jest na szczycie. Karolina Malinowska natomiast postanowiła na pierwszym miejscu postawić rodzinę, co nie oznacza, że czuje się mniej spełniona.

Czy z perspektywy czasu zazdrości sukcesu Rubik?

Jestem Jej wielką fanką. Patrzę na Nią z fascynacją i zastanawiam się, czy to jest ideał współczesnej kobiety?

Oby więcej takich postaw w show-biznesowym świecie.

Obraz
28-06-2015 Warszawa

Festiwal Piwnych Smakow w Warszawie fot. P.Kibitlewski

fot. P.Kibitlewski/ONS
28-06-2015 Warszawa Festiwal Piwnych Smakow w Warszawie fot. P.Kibitlewski fot. P.Kibitlewski/ONS
Anja Rubik
Anja Rubik
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także