Anita Lipnicka pochwaliła się zdjęciami ze ślubu. Miała suknię w niepopularnym kolorze. Po pięciu latach widzimy ją w całości

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka

Anita Lipnicka od kilku lat jest żona brytyjskiego artysty Marka Graya. Gwiazda dopiero teraz pochwaliła się kolorowymi zdjęciami ze swojego ślubu. Ceremonia odbyła się w pięknym miejscu, ale to suknia ślubna i jej kolor najbardziej przykuwają uwagę.

Anita Lipnicka to kobieta wielu talentów. Jako nastolatka zaczęła swoją karierę w świecie mody. Szybko jednak zrozumiała, że to muzyka jest jej przeznaczeniem. Na samym początku swojej kariery związana była z zespołem Varius Manx. Z formacją nagrała dwie płyty, a każda z nich okazała się wielkim komercyjnym sukcesem. W 1996 roku zdecydowała się odejść i rozpocząć solową karierę. Jej debiutancki album Wszystko się może zdarzyć, pokrył się trzykrotną platyną. Piosenki, które go promowały, z miejsca stały się wielkimi hitami. Wokalistka w latach 90. miała pełne ręce roboty, cały czas udzielała kolejnych wywiadów, pozowała do sesji zdjęciowych i koncertowała.

W 2002 roku artystka postanowiła spróbować sił w duecie. To właśnie wtedy rozpoczęła swoją współpracę z Johnem Porterem. Muzycy wydali razem kilka albumów. Wszystkie ich krążki spotkały się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród słuchaczy. Szybko okazało się także, że poza miłością do muzyki połączyło ich także gorące uczucie. Przez 12 lat pozostawali w nieformalnym związku, a owocem ich miłości jest przepiękna córka Pola.

Niestety uczucie muzyków nie przetrwało próby czasu. Anita i John rozstali się w 2015 roku, jednak pomimo rozstania nadal pozostają w ciepłych relacjach.

Anita Lipnicka – zdjęcia ze ślubu. Jaką miała suknię?

Piosenkarka po rozstaniu z Porterem znalazła nową miłość. Gwiazda w 2016 roku wyszła za pochodzącego z Wielkiej Brytanii artystę, malarza – Marka Graya. Związek małżeński zakochani zawarli w całkowitej tajemnicy przed mediami. Dopiero kilka miesięcy po ceremonii Anita zdradziła kilka szczegółów, w tym tożsamość swojego świeżo poślubionego męża. Wiadomo, że uroczystość odbyła się na jednej z greckich wysp.

Z okazji minionych walentynek artystka zrobiła swoim fanom prawdziwą niespodziankę. Pochwaliła się niepublikowanymi nigdy zdjęciami ze swojego ślubu. Wcześniej na jej profilu pojawiły się jedynie czarno-białe kadry, na których nie dało się podziwiać jej pięknej sukni w całej okazałości. Teraz możemy zobaczyć na nich parę młodą oraz urokliwą wyspę, na której przysięgali sobie miłość. Nie zabrakło też kadru z obrączkami.

Rany, co ja bym dała żeby tam wrócić! W tamto miejsce, tamten moment… Wzięłam ślub w życiu raz a porządnie! Dziękuję kochany @freqart za to, że wytrzymałeś ze mną przez te wszystkie lata. I o wiele więcej w przyszłości!

Jaką suknię ślubną miała Anita Lipnicka? Okazuje się, że piosenkarka wybrała piękną, szarą kreację z koronkowym wykończeniem, która idealnie podkreśliła wszystkie atuty jej figury. Miała w rękach bukiet z polnych, kolorowych kwiatów. Jej mąż był równie elegancki – w czarnych spodniach, kamizelce tego samego koloru oraz białej koszuli.

Pod zdjęciem znalazło się sporo komentarzy od fanów, którzy komplementują wokalistkę. Nie można się im dziwić, w dniu swojego ślubu wyglądała zjawiskowo.


Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Anita Lipnicka pokazała ślubne zdjęcia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×