Anita Lipnicka pokazała córkę! Pola ma już 14 lat i wyrosła na dziewczynę o zjawiskowej urodzie

Anita Lipnicka z córką Polą Porter

Anita Lipnicka z córką Polą Porter

Córka Anity Lipnickiej i Johna Portera ma już 14 lat. Chociaż jej sławni rodzice rzadko udostępniają wspólne zdjęcia, to tym razem piosenkarka zrobiła wyjątek. Jak wygląda Pola Porter?

Ferie zimowe to czas, gdy nasze rodzime gwiazdy wybierają się na wakacje w góry. Anita Lipnicka również zdecydowała się na wyjazd z miasta. Razem z córką szaleje na stokach. Dumna mama nie powstrzymała się i udostępniła kilka zdjęć Poli. Zrobiła to przy okazji 14 urodzin dziewczynki.

Pola Porter – jak wygląda córka Anity Lipnickiej?

Anita Lipnicka raczej należy do gwiazd, które stronią od wrzucania prywatnych zdjęć do internetu. Piosenkarka zdecydowanie bardziej skupia się na śpiewaniu oraz nagrywaniu nowych przebojów. Niedawno wydała płytę Od’nova. Jednak od czasu do czasu pozwala sobie na małe szaleństwo i daje znać, co się dzieje u niej poza sceną. Ostatnio również uchyliła rąbka tajemnicy. W sieci pojawiło się sporo zdjęć jej córki Poli, która towarzyszy mamie podczas wypoczynku w górach. Razem szusują po austriackich stokach.

Pola Porter: rodzice

Piękna nastolatka to owoc miłości Anity Lipnickiej i Johna Portera. Para była razem w nieformalnym związku w latach 2003–2015. W tym czasie doczekała się właśnie wspólnej córki. Po rozstaniu, w 2016 roku wokalistka poślubiła Marka Graya.

Opublikowany przez Anitę Lipnicką Sobota, 22 lutego 2020

Pola Porter: urodziny

Równocześnie z wyjazdem zbiegło się ważne wydarzenie w życiu dziewczynki. Można się domyślić, że Anita wykorzystała również tę okazję do pokazania światu, na jaką piękną pannę wyrosła jej córka. W dniu jej 14. urodzin pojawił się post na portalu społecznościowym artystki.
Oczywiście w jego treści wybrzmiewały wzruszające życzenia urodzinowe.

Moja dziewczyna ma dziś urodziny!!!
Nie wiem kiedy mi tak urosła?!? Spełnienia marzeń, kochana

Moja dziewczyna ma dziś urodziny!!!????????????????????Nie wiem kiedy mi tak urosła?!? Spełnienia marzeń, kochana❤️

Opublikowany przez Anitę Lipnicką Niedziela, 23 lutego 2020

Na reakcję fanów nie czekaliśmy zbyt długo. Po chwili od umieszczenia postu pojawiły się komentarze. Wszyscy obserwatorzy zgodnie twierdzili, że Pola to piękna dziewczynka. Nie zabrakło oczywiście życzeń.

  • Pamiętam jak się uczyła chodzić na Ochocie jakby to wczoraj bylo:)
    Pola najlepsze zyczenia duzo zdrowia miłości i spełnienia marzen :)) Mamie tez wszystkiego najlepszego:))
  • Pola taka już duża! Wszystkiego najlepszego! Jejku pamiętam jeszcze wywiad rodziców jak sobie radzą z opieką nad małą Polcią

Patrząc na wyżej zamieszczone zdjęcia, trudno jest nam stwierdzić jednoznacznie, do kogo dziewczynka jest bardziej podobna. Jednak jedno nie ulega wątpliwości. Wyrosła na przepiękną nastolatkę.


Anita Lipnicka z Polą Porter

Anita Lipnicka z Polą Porter

Anita Lipnicka z Polą Porter

Anita Lipnicka z Polą Porter

Anita Lipnicka z córką Polą w 2011 roku

Anita Lipnicka z córką Polą w 2011 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×