Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 25.04.2018

Angelina Jolie zdradziła jak wychowuje swoje dzieci. Nauczyła się tego od królowej Elżbiety II! „Uważa, że to naprawdę ważne. A ja się z nią zgadzam”

Angelina Jolie uczy dzieci dbania o planetę


Angelina Jolie wychowuje dzieci zgodnie z radami królowej Elżbiety II

Okazuje się, że Angelina Jolie i królowa Elżbieta II mają ze sobą więcej wspólnego niż mogliście podejrzewać. Gdy w 2014 gwiazda odebrała z rąk królowej odznaczenie i honorowy tytuł damy – odpowiednik rycerskiego tytułu, największego odznaczenia jakie może uzyskać obywatel Wielkiej Brytanii – obie panie dyskutowały na temat sytuacji na świecie. Teraz wyszło na jaw, że obie mają podobne zainteresowania. Chodzi oczywiście o opiekę nad naturą i ludźmi.

W najnowszym dokumencie stacji ITV, The Queen’s Green Planet, Angelina odwiedziła Namibię ze swoimi dziećmi, gdzie promowała konieczność otoczenia lasów ochroną:

Przyjechać tutaj i powiedzieć dzieciom „Właśnie dlatego ważnym jest żeby sadzić drzewa” to największa wartość jakiej mogę je nauczyć. To coś, czego na pewno nauczyły się od Jej Królewskiej Mości i jej wartości.

Okazuje się, że dzieci Angeliny były obecne wraz z nią w pałacu Buckingham podczas nadania Angelinie honorowego tytułu szlacheckiego. Co odparła gdy jej dzieci zapytały dlaczego królową w ogóle obchodzą drzewa? W dodatku w Afryce?

Tak naprawdę, w ogóle jej nie znacie. Nie wiecie co znaczy być królową, z całym tym bagażem. Ale wiecie, że jest tak naprawdę przede wszystkim uroczą kobietą, która troszczy się o ludzi na całym świecie i która naprawdę martwi się o przyszłość. Chce, by wasze wnuki i jej wnuki mogły bawić się, cieszyć naturą i innymi kulturami. Rozumie, jak bardzo są ważne

Wygląda na to, że nie trzeba być królową by przemawiać jak królowa. 😉

Angelina Jolie załamana. Jej najstarszy syn nie chce być z nią widywany! „Przytłacza go”

Już wiadomo z kim Angelina Jolie szykuje się do ślubu! Upatrzyła sobie partnera idealnego

Angelina Jolie nawet w codziennej stylizacji wygląda jak w drodze na czerwony dywan. Za to jej córka to zupełnie przeciwieństwo! To mała kopia Brada!

Czy lubisz styl Angeliny Jolie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×