Boska Angelina Jolie pokazała się w seksownym bikini! Teraz widać jak na dłoni czy faktycznie jest wychudzona!

Angelina Jolie urodziny

Angelina Jolie urodziny

Angelina Jolie w bikini

Angelina Jolie przez wielu znawców kobiecego piękna jest uznawana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej idealna figura, a przede wszystkim słynne pełne usta, od lat są obiektem westchnień wielu mężczyzn na całym świecie. Przypomnijmy, że małżeństwo Angeliny z Bradem Pittem nadal jest obiektem największego zainteresowania mediów. Choć małżonkowie są obecnie w separacji, a każde z nich układa sobie życie na nowo, paparazzi śledzą nieustannie każdy ich krok.

Ostatnio media plotkarskie wielokrotnie donosiły niepokojące wieści na temat złej kondycji seksownej Angeliny. Sugerowano, że aktorka jest skrajnie wychudzona, a na niektórych publikowanych przez zagraniczne tabloidy zdjęciach gwiazda Czarownicy wygląda wręcz przerażająco – sama skóra i kości. Oczywiście większość z tych szokujących zdjęć została spreparowana przez wydawców.

Angelina Jolie wygląda nadal świetnie, czego dowodem są liczne zdjęcia, które gwiazda osobiście wkleja na swój profil. Ostatnio na Instagramie Angeliny pojawiła się fotka szczególna. Gwiazda pokazała się bowiem w seksownym bikini! To widok wyjątkowy. Do zdjęcia laureatka Oscara dołączyła ostry wpis:

Jeśli masz dość ludzi, którzy ciągle ci mówią, że jesteś cudowna, wtedy faktycznie zaczynasz wierzyć w to, że jesteś fantastyczna. Jednak wówczas gdy ktoś mówi ci, że śmierdzisz, również zaczynasz w to wierzyć – napisała Angie.

Zobaczcie jak Angelina Jolie wygląda w bikini.

Jest przełom! Dzieci Angeliny Jolie i Brada Pitta zabrały głos w sprawie ich rozwodu!

Siódme dziecko w drodze! Właśnie ujawniono wspaniałą tajemnicę Angeliny Jolie!

Termin pierwszej rozprawy rozwodowej Brata Pitta i Angeliny Jolie ustalony! Kiedy przestaną być małżeństwem?


Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie z córką Vivienne Jolie-Pitt w dojo karate

Angelina Jolie w kampanii Guerlain

Angelina Jolie w kampanii Guerlain

Angelina Jolie w kampanii Guerlain

Angelina Jolie w kampanii Guerlain

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×