Andrzej Wrona wrzucił zdjęcie z ciężarną Zosią Zborowską. Śliczny brzuszek kradnie całą uwagę

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona już wkrótce zostaną rodzicami

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona już wkrótce zostaną rodzicami

Andrzej Wrona z niecierpliwością wyczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka. Siatkarz ma też inne powody do radości. Właśnie świętuje sukces swojej koleżanki. Z tej okazji opublikował zdjęcie na Instagramie i pokazał ciążowy brzuszek Zosi. Poród zbliża się wielkimi krokami.

Zosia Zborowska przez długi czas utrzymywała w tajemnicy fakt, że jest w ciąży. Przez kilka tygodni chodziła w luźnych ubraniach, które skutecznie kamuflowały jej zaokrąglający się brzuszek. Nie poruszała tego tematu w wywiadach oraz nie chwaliła się błogosławionym stanem w social mediach. Kilka tygodni temu, gdy jej ciąża weszła w bezpieczny etap, zdecydowała się przerwać milczenie i pokazała zdjęcie, na którym pokazała widoczne już krągłości. Od tego momentu nie ukrywa się i co jakiś czas wypowiada się na temat ciąży, przygotowywania wyprawki oraz macierzyństwa.

Aktorka wraz z mężem, Andrzejem Wroną, od kilku miesięcy dzielą się z fanami swoim szczęściem. Siatkarz ma ku temu dodatkowy powód – jego koleżanka odniosła duży, sportowy sukces. Z tej okazji opublikował na Instagramie zdjęcie, do której pozuje z dwiema pięknościami.

Andrzej Wrona świętuje z Zosią sukces Joanny Wołosz

Andrzej jeszcze do niedawna rzadko udzielał się w social mediach, jednak odkąd jest z Zosią, bierze z niej przykład i stara się być w stałym kontakcie z fanami. Jest aktywny na Instagramie, gdzie coraz częściej publikuje nowe treści.

W piątkowy wieczór udostępnił na swoim profilu kadr z żoną i Joanną Wołosz, która kilka tygodni temu wraz z koleżankami z włoskiego klubu Imoco Conegliano wygrała Ligę Mistrzyń. Fotografia została opatrzona jedynie krótkim podpisem:

„Coś przepięknionego!” Oblewamy złoto @asiawolosz14  #ligamisiów

Sukces siatkarki zasługuje na uznanie, jednak to Zosia Zborowska skupiła na sobie całą uwagę internautów. Przyszła mama ubrana w białą koszulkę, czarny kardigan i spodnie dresowe dumnie prezentuje złoty medal. Aktorka ma już spory brzuszek i wszystko wskazuje na to, że lada moment będzie w drodze na salę porodową. Nim to jednak nastąpi, korzysta z okazji, by celebrować sukces Asi.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Andrzej Wrona (@w_kracze)

Kim jest Joanna Wołosz?

Joanna urodziła się 7 kwietnia 1990 roku w Elblągu. Jest reprezentantką Polski juniorek i seniorek w siatkówce. Gra na pozycji rozgrywającej.

Wołosz zaczęła karierę sportową w lokalnym klubie Truso Elbląg. W 2006 roku zaczęła grać w barwach Gedanii Gdańsk, gdzie zdobyła mistrzostwo kadetek oraz wicemistrzostwo juniorek. Dwa lata później zdobyła tytuł mistrza Polski juniorek, a rok później wywalczyła awans do mistrzostw Świata juniorek. W 2010 roku została powołana do reprezentacji Polski seniorek na turniej Volley Master Montreux i Mistrzostwa Świata. Obecnie gra w barwach włoskiego klubu Imoco Volley Conegliano.


Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Joanna Wołosz, Andrzej Wrona, Zofia Zborowska

Ciężarna Zosia Zborowska

Ciężarna Zosia Zborowska

Zosia Zborowska wspomina wakacje

Zosia Zborowska wspomina wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×