Szukaj

Ujawniono nowe, mocne taśmy. Amber Heard kłamała jak z nut. Wielki triumf johnny’ego Deppa

Amber Heard i Johnny Depp

Amber Heard i Johnny Depp

Amber Heard była ikoną ruchu #MeToo. Pokazała, że można się postawić słynnemu mężowi, Johnny'emu Deppowi, i "walczyć o prawdę". Do sieci jednak trafił kolejny zapis ich rozmowy, który obnaża kłamstwa celebrytki.

Johnny Deppi Amber Heard pobrali się w 2015 roku. Ich małżeństwo przetrwało jednak tylko 15 miesięcy. Podczas rozwodu aktorka złożyła wniosek o wydanie Deppowi sądowego zakazu zbliżania się. Jednym z dowodów świadczących o agresji aktora były zdjęcia posiniaczonej twarzy Heard, które trafiły do sieci.  Po rozwodzie Amber dostała od męża 7 mln dolarów.

W wyniku rozwodu i pomówień byłej żony, Johnny Depp stał się wrogiem publicznym numer jeden. Aktorka oskarżała go o bicie i pomiatanie. Amber Heard stała się ikoną ruchu #MeToo. Jako pierwsza aktorka w historii została nazwana Czempionką Praw Człowieka Organizacji Narodów Zjednoczonych, a nawet mianowano ją ambasadorką praw kobiet w American Civil Liberties Union.

Dzięki rozwodowi zyskała nie tylko pieniądze, ale także i popularność. L’Oreal Paris uczynił ją globalną ambasadorką marki. Była jak największe ikony walczące o prawa człowieka! Dawała siłę i wsparcie kobietom zmagającym się z przemocą domową.

Taśmy Amber Heard. Jak zastraszała Johnny’ego Deppa?

Gwiazdor jednak się nie poddał i w marcu ubiegłego roku i postanowił walczyć nie tylko o swoje dobre imię, ale także domaga się  50 milionów dolarów zadośćuczynienia. Przedstawił w sądzie ponad 80 nagrań i zeznania kilkunastu świadków. I wszystko wskazuje na to, że to aktor był ofiarą tego związku, a Amber sprytną manipulatorką.

Oto fragmenty najnowszych nagrań:

Powiedz światu, Johnny, powiedz im… „Ja, Johnny Depp, mężczyzna, ofiara przemocy domowej…”. I sprawdź, jak wiele osób w to uwierzy i stanie po twojej stronie

Jesteś ode mnie większy i silniejszy… Ja byłam 52-kilogramową kobietą… Zamierzasz stanąć przed sądem i powiedzieć: „Ona to zaczęła”? Serio?

Nigdy nie byłam w stanie przewyższyć cię siłą… Sąd i ławnicy będą widzieli ogromną różnicę między nami – mówiła Heard przed rozstaniem.

Johnny Depp pobił Amber Heard?

Johnny Depp i Amber Heard

Na taśmach słychać także, jak Depp oskarża Heard o próbę zdyskredytowania go w oczach opinii publicznej:

 Zabijasz mnie k…a. Twoi ludzie próbują mnie k…a zabić. Zrobiłaś ze mnie potwora. Mój syn chodzi do szkoły i pewnie dzieci mu teraz mówią: „Twój tatuś bije żonę” –  mówi Johnny.

Johnny Depp walczy z Amber Heard

Proces wytoczony przez Deppa wciąż trwa. Wszystko wskazuje na to, że uda się mu udowodnić brak swojej winy. Tym bardziej, że są dowody na to, że Amber Heard już wcześniej miała problemy z kontrolowaniem agresji i krzywdziła bliskich. W 2009 roku pobiła na lotnisku swoją ówczesną partnerkę, Tesyę Van Ree.

Według Deppa i świadków siniaki na twarzy Amber, które chętnie pokazywała światu, to charakteryzacja. Sam Johnny prawie stracił palec podczas małżeńskiej sprzeczki. Aktor przekazał także nagrania na których słychać jak Heard przyznaje się do podnoszenia ręki na męża, rzucania w niego garnkami i wazonem.

Boże, czasem tak się wkur…m, że tracę nad sobą kontrolę – przyznaje 33-letnia aktorka.

Amber Heard zaszkodziła ruchowi #MeToo?

Najbardziej przykre jest jednak to, że przypadek Amber Heard może osłabić mocno ruch #MeToo. Aktorka wykorzystała akcję, by zbudować na niej swoją karierę, zyskać pieniądze i oczernić swojego ex-męża. Przegrają na tym kobiety, które naprawdę mają problem z przemocą i molestowaniem.

Prawdopodobnie przegra też sama Amber Heard, która z ikony ruchu najpewniej stanie się największym jego wrogiem. Zniesmaczeni zachowaniem aktorki fani zbierają podpisy pod petycją, by Warner Bros nie obsadzał jej w drugiej części Aquamana. A to, niestety dla Heard, dopiero początek żniw Johnny’ego…


'Mortdecai' UK film premiereJohnny Depp i Amber Heard

Fotografia: ONS

Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa

Johnny Depp i Amber Heard rozwodzą się po 15 miesiącach małżeństwa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×