Szukaj

Syn Edyty Górniak jest zakochany! Allanek pokazał swoją ślicznotkę i wyznał jej miłość

Allan Krupa pokazał dziewczynę Julia Bartoszek

Allan Krupa pokazał dziewczynę Julia Bartoszek

Allan Krupa pokazał swoją dziewczynę

14-letni syn Edyty Górniak, Allan Krupa, od lat fascynuje się survivalem i wojskowymi klimatami. Ostatnio piosenkarka była z Allanem w Dzień Dobry TVN, gdzie wyjawiła, że jej ukochany syn spełnił swoje wielkie marzenie, bowiem dostał się do liceum wojskowego. Oprócz szkoły średniej, Allan już wcześniej miał kontakt z klimatami wojskowymi.

Nastolatek uczestniczył bowiem w obozach przetrwania! Być może właśnie na jednym z takich wyjazdów poznał piękną Julię, która podobnie jak on fascynuje się wojskiem. Nastolatkowie bardzo się zbliżyli do siebie. Na profilu Allana pojawiła się bowiem romantyczna fotka z pięknością, którą tym razem nie jest znana mama!

Allan pokazał fotkę z Julią w objęciach, którą opisał symbolem miłości – czerwonym sercem. Śliczna brutneka natychmiast skomentowała znacząco wspólne zdjęcie:

Kocham cię młody – napisała.

Wybranką serca syna Edyty Górniak jest piękna brunetka – Julia Bartoszek. Na profilu dziewczyny możemy podziwiać jej fotki w mundurze, zatem jedno jest pewne, połączyła ich armia i wspólna pasja do militariów. Nie wiemy jednak, czy nastolatka chodzi z Allanem do wojskowego liceum pod Warszawą. Dodajmy, że nie jest to szkoła prywatna!

To nie żadna prywatna szkoła, a państwowe liceum wojskowe. On od lat marzył o tym i suszył mamie głowę, żeby móc spełnić to marzenie – wyjawiła Edyta dla Super Expressu.

Jednak już wiadomo, że Allan Krupa będzie traktowany jak gwiazda, do szkoły będzie wożony bowiem przez prywatnego kierowcę! Zatem potwierdza się słynne powiedzenie, że za mundurem panny sznurem.

Czy to jest wielka miłość syna Edyty Górniak? Wszystko na to wskazuje.

Allan Krupa zaliczył swój wielki debiut w „Dzień Dobry TVN”! Edyta zbladła słuchając o jego planach na przyszłość! [WIDEO]

Edyta Górniak z Allanem Krupą doprowadzili paparazzi do szału. Przed studiem „Dzień Dobry TVN” przyćmili wszystkie gwiazdy!

Trudne rozstanie Edyty Górniak z partnerem. Znamy powód


Allan Krupa i Julia Bartoszek

Allan Krupa i Julia Bartoszek

Julia Bartoszek – dziewczyna Allana Krupy

Julia Bartoszek – dziewczyna Allana Krupy

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×