Szukaj

Allanek znalazł pracę nad morzem. Turyści będą przecierać oczy ze zdumienia. Nie uwierzycie, czym się zajmuje

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak zdradziła, że jej syn, Allan Krupa poszedł do pracy sezonowej nad morzem. Co robi? Czy gwiazda planuje go odwiedzić? 

Edyta Górniak jest nie tylko piosenkarką, która niedawno wypuściła utwór Lime promujący nową płytę. Jest przede wszystkim mamą, która skupia się na wychowywaniu syna, Allana. Nastolatek, chociaż na co dzień uczy się w liceum wojskowym, tworzy piosenki. W ocenie artystki są świetne:

Pisze znakomite teksty. Dziwie się, że to dziecko moje nie chce publikować tych rzeczy. Nie mogę go do tego zmusić, ale fantastycznie pisze. Uważa, że to nie jest dość dobre. Nie lubi popularności. To gryzie się z tym, że tworzy tę muzykę, ale pod jakimś pseudonimem. Tak naprawdę chciałby tę muzykę oddać ludziom, ale nie chce czerpać z tego popularności.

Edyta Górniak o pracy sezonowej Allana. Gdzie pracuje?

Allan także w codziennym życiu nie szuka rozgłosu. Właśnie zaczął pracę sezonową nad polskim morzem: rozstawia leżaki i serwuje kawę. Jak zdradziła Górniak w rozmowie z Faktem, syn poprosił, żeby nie odwiedzała go w tym lokalu. Nikt nie wie, że są rodziną.

Na pewno zostawiłabym mu wielki napiwek, ale Allanek poprosił mnie, żebym tam nie przychodziła. Ma fajne relacje z innymi i przemiłą szefową, nikt nie wie, że jest moim synem — tłumaczy Edyta w tabloidzie.

Piosenkarka jest jednak dumna z tego, że jej nastolatek poszedł do pracy. Cieszy się, że nie idzie na łatwiznę, tylko stara się zarobić na swoje przyjemności:

Jest szczęśliwy, bo to jego pierwsza praca w życiu. Cieszy mnie, że nie idzie na łatwiznę i nie wyciąga ręki do mamy po kasę na wakacje, tylko sam chce sobie zapracować — dodaje Górniak.

Allan to syn piosenkarki i Dariusza Krupy. Ojciec nastolatka niedawno wyszedł na wolność i jak wyjawiła Edyta, jeszcze nie skontaktował się z synem.

Zobacz: Edyta Górniak o relacji Allanka z Dariuszem Krupą. Wypowiedziała tylko jedno, bardzo dosadne zdanie [WIDEO]


Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Allan Krupa złożył Edycie Górniak życzenia na Dzień Ojca

Allan Krupa - Instagram

Allan Krupa - Instagram

Edyta Górniak i Allan Krupa w górach

Edyta Górniak i Allan Krupa w górach

Dodaj komentarz

  • mam pisze:

    Allanek o dorosłym synu!!! Samotne mamy lepiej wychowują córki niż synów. Ich córki są wojowniczkami a chłopcy niestety całe życie u spódnicy

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×