Szukaj

Edyta o kłótniach z Allanem: „Nie dał mi spać”. Zdradziła, o co poszło. Są też pochwały: „Pisze zaje… utwory”

Edyta Górniak, Allan

Edyta Górniak, Allan

Edyta Górniak zdradziła, że Allan, jest bardzo utalentowanym twórcą. W jakim stylu muzykę tworzy syn Edyty? 

Edyta Górniak jest, jak to każda mama, bardzo dumna ze swojego syna, Allana Krupy. Nastolatek już niejednokrotnie dowiódł, że jest bardzo dojrzały, jak na swój wiek. Bardzo wspiera i docenia piosenkarkę, a robi to jak bardzo już dojrzały mężczyzna. Okazuje się, że do tego jest niezwykle utalentowany i wrażliwy, ale póki co nie jest jeszcze gotowy, żeby swoją twórczością pochwalić się światu. Co o zdolnościach syna powiedziała naszej reporterce diwa?

Edyta Górniak o talencie Allana

Reporterka Jastrząb Post przy okazji rozmowy o nowej płycie Edyty zapytała, czy pojawi się na niej utwór, który został napisany przez Allana.

Już napisał. Faktycznie Allanek napisał kilka utworów. I to naprawdę zajebistych. To jest muzyka absolutnie współczesna. Świetnie to robi. Pisał dla mnie pierwsze utwory jak miał 12 lat. Tylko ja je tak odkładałam. Nagrywa mi po kryjomu na telefon, ponieważ niektóre nie są gotowe.

Okazuje się, że początki twórczości Allana były dosyć trudne. Dochodziło nawet do spięć pomiędzy nim a Edytą Górniak. Jednak okazuje się, że znalazł się w tym wspólny dla nich pierwiastek i mają podobne podejście do tworzenia. Zdradziła też, w jakim stylu pisze nastolatek.

To się zaczęło, jak sprzeczaliśmy się w Los Angeles, że za głośno jest w domu. Czasami przychodziłam taka zmęczona, a on tam w nocy bas. Kazałam mu wkładać słuchawki, a on się denerwował. Mówił, że jak jestem w studio to powinnam go rozumieć, bo nie można miksować basu na słuchawkach. Zobaczyłam w nim siebie. Po czym następnego dnia przeprasza mnie, że nie dał mi spać i mówi, że napisał coś dla mnie i chce mi pokazać. Często tworzy niby dla siebie, ale potem stwierdza, że to będzie fajniejsze dla mnie. Pyta mnie, jak mi się podoba i jak mi się podoba, to mówi, że to jest dla mnie. Napisał tych utworów kilka i są naprawdę fantastyczne. On pisze w stylu Aviciego.

Edyta nie ukrywała podczas rozmowy, że jest pod wrażeniem twórczości syna. Odnajduje w nim także siebie i swoje podejście do procesu twórczego, spory krytycyzm i dążenie do perfekcji.

On pisze też hip-hop. Pisze znakomite teksty. Dziwie się, że to dziecko moje nie chce publikować tych rzeczy. Nie mogę go do tego zmusić, ale fantastycznie pisze. Uważa, że to nie jest dość dobre. Nie lubi popularności. To gryzie się z tym, że tworzy tę muzykę, ale pod jakimś pseudonimem. Tak naprawdę chciałby tę muzykę oddać ludziom, ale nie chce czerpać z tego popularności. Czekam, kiedy on to sobie dokończy. Najbardziej się denerwuje, jak coś mi puszcza, ja go proszę aby to zapisał, a potem przychodzę następnego dnia i to jest w ogóle inne. Pytam o wcześniejszą wersję, a ona już jest skasowana. Ale ja robię to samo, więc nie wiem jak my w tym studio damy sobie radę.

Jesteście ciekawi, jaki utwór dla Edyty stworzył Allan?


Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa razem na obiedzie

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem

Edyta Górniak i Allan Krupa przed studiem "Dzień Dobry TVN"

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×