Szukaj

Kuba Wojewódzki rozczarował Alicję Bachledę-Curuś. Opowiedziała o nieszczerych intencjach showmana

Alicja Bachleda-Curuś i Kuba Wojewódzki

Alicja Bachleda-Curuś i Kuba Wojewódzki

Alicja Bachleda-Curuś 6 lat temu była gościem programu Kuba Wojewódzki. Aktorka niezbyt miło wspomina ten wywiad. Czym podpadł jej prowadzący?

Alicja Bachleda-Curuś przez kilka ostatnich miesięcy ze względu na pandemię nie pojawiała się w Polsce. Czas kwarantanny spędza w swoim domu w Los Angeles. To właśnie tam wychowuje 11-letniego syna Henry’ego Tadeusza, którego ma ze związku z gwiazdą Hollywood – Collinem Farrellem. Chociaż rodzice chłopca już od dawna nie są razem, to łączą ich przyjacielskie stosunki i zgodnie dzielą się opieką nad nastolatkiem.

Alicja od kilkunastu lat jest na stałe związana ze Stanami Zjednoczonymi i to właśnie tam układa swoje życie prywatne, to nadal ma ogromny sentyment do Polski. Miłości do ojczyzny nauczyła również swojego syna.

Henryk kocha nasz kraj, polskie jedzenie i polską mowę – wyznała gwiazda w rozmowie z „Na Żywo”.

Aktorka nie tylko regularnie odwiedza nasz kraj, aby pokazać swojemu synowi, skąd pochodzi, ale cały grywa także w rodzimych produkcjach. Kilka lat temu aktorka zagrała w wielkim hicie kinowym 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Teraz Alicja szykuje się, do premiery kontynuacji tej kasowej produkcji. W związku z tym wydarzeniem portal Plejada poprosił ją o wywiad. To, co zdradziła podczas rozmowy, daje sporo do myślenia.

Alicja Bachleda-Curuś rozczarowała się Kubą Wojewódzkim

Alicja Bachleda-Curuś przygotowuje się do premiery filmu 8 rzeczy, których nie wiesz o facetach. Portal Plejada poprosił aktorkę o wywiad. Gwiazda nie ukrywała tego, że rozmowa z dziennikarzem należy do bardzo miłych. Przy tej okazji wróciła także pamięcią do jednego z wywiadów, którego udzieliła kilka lat temu. Chociaż nie powiedziała wprost, na kim się zawiodła, to po jej słowach nie trudno się domyśleć, że chodzi jej o wizytę w programie Kuba Wojewódzki.

Stworzyliśmy bardzo fajną relację, mamy dość ostre riposty i wydawało mi się, że wszystko jest szczere. Nawet przed wywiadem zadzwonił i zapytał, czy jest coś, o co nie chcę, by zapytał. Odpowiedziałam, by pytał o wszystko! Wywiad się zaczął od tego, że powiedział: „Prosiłaś, bym nie pytał o to, ale…”. I poszły jakieś nieszczere intencje. To nie było fajne. Ale teraz jestem miło zaskoczona- powiedziała Alicja w rozmowie z portalem „Plejada”.

Alicja poinformowała także, że po tym spotkaniu zakończyła relację z prowadzącym program. Wcześniej myślała, że łączy ich przyjaźń.

Relacja się zakończyła w dniu, a nawet przed tą rozmową, ponieważ ten mój znajomy nawet nie chciał się przywitać, bo podobno nie przychodzi witać się z gośćmi. Już wiedziałam, że przygotowuje się do jakiejś walki. To niepotrzebne, bo np. w Stanach czy w Anglii tego nie ma- dodała aktorka.

Podczas wywiadu aktorka użyła określenia „showman TVN” dlatego jednoznacznie wskazała na Kubę Wojewódzkiego. Przypomnijmy, że gwiazda była gościem jego talk-show w 2014, od tamtej pory nie utrzymuje kontaktów z dziennikarzem.


Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś nad basenem

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w kostiumie kąpielowym

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Alicja Bachleda-Curuś w białym garniturze

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×