Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!
Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem. Lewandowski i reszta pokazali swoje cudowne torsy!

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez koszulek nad basenem....

Kibicki będą w siódmym niebie! Polscy piłkarze bez...

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!
Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca się cały świat!

Meghan Markle zawojowała Ascot! Jej spektakularną kreacją zachwyca...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant
Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio, Iwona Węgrowska, Agnieszka Dygant

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka Hyży, Klaudia Halejcio,...

Gwiazdy w wakacyjnych kreacjach na niebieskim dywanie: Agnieszka...

Dziś wtorek, 19.06.2018

Uczestniczka Top Model ujawnia szokujące kulisy programu: „Robiliście sobie ze mną zdjęcia na ulicy, a ja szłam sprzątać kible”

Ola Żuraw sprząta kible po Top Model 4


Aleksandra Żuraw o kulisach Top Model

Aleksandra Żuraw brała udział w czwartej edycji Top Model. Dopiero teraz zdecydowała się ujawnić zaskakujące kulisy programu.

W show modelka zaszła dość daleko. Udało jej się wybrać nawet na Fashion Week do Lizbony. Przez brak znajomości języka angielskiego i kontrowersyjne zachowania opuściła program, tak zdecydowała Anja Rubik. Teraz modelka powraca do mediów. Ma swój własny kanał w serwisie Youtube, na którym można zobaczyć, jak modnie ubrać się za niewielkie pieniądze, a nawet zrobić wyjątkowe stylizacje samemu. Największą popularnością cieszy się jednak coś zupełnie innego. Aleksandra przyznała bowiem, że czuje się pokrzywdzona przez produkcję Top Model. Nie brakuje także innych, poruszających wyznań.

Modelka uważa, że udział w show nie otwiera drzwi do kariery. Ona, co prawda, podpisała kontrakt z jedną z największych w Polsce agencji modelek, ale na niewiele się to zdało. Obiecywano jej bardzo dużo, a ostatecznie została bez żadnego angażu. Musiała więc radzić sobie sama, gdyż mama już dawno zapowiedziała jej, że nie ma możliwości, aby powróciła do rodzinnego domu.

Podpisałam kontrakt z nową agencją, podobno najlepszą w Warszawie. Obiecywali mi złote góry, że będę zarabiać tyle kasy, że utrzymam się w Warszawie, tylko muszę chcieć pracować. Agencja nie załatwiła mi nic, pomimo tego, że miałam całą skrzynkę pełną propozycji współpracy. Nie zrobiłam ani jednego zlecenia. Nie byłam w ani jednej publikacji, na ani jednym pokazie mody. Miałam tysiąc złotych w portfelu. Skuszona propozycjami przyjechałam bez zastanowienia i odłożenia większej ilości pieniędzy. Z tego wszystkiego zrobiło się tak, że wy robiliście sobie ze mną zdjęcia na ulicy, a ja szłam sprzątać kible u kogoś w mieszkaniu. Tak wyglądała moja popularność po Top Model. Nie mogłam mówić zbyt wiele, bo jeśli coś powiemy po programie to ponosimy kary na duże pieniądze, do tego zobowiązuje nas regulamin

To, co spotkało modelkę, jest naprawdę przykre. Miejmy nadzieję, że to już przeszłość i teraz będzie mogła spokojnie realizować swoje marzenia.

Zobacz: Szok! Gwiazda „The Voice of Poland” obnaża prawdę o show-biznesie: „Poddaję się. Nie zarobiłem nic od samego początku. Du*y nie dam, żeby komuś było fajnie”

Zobacz: Zmiany w Top Model 6! Pierwsza taka sytuacja w historii programu

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw o kulisach Top Model

Czy śledzisz kariery uczestników Top Model?Komentarzy: 9


Gość | 2 sierpnia 2016, 10:24

A sprzątanie kibli to jakaś ujma i wstyd ? W USA wiele gwiazd tak zaczynało


Gość | 2 sierpnia 2016, 07:18

Niby twarda chce być a zawsze ofiarę z siebie robiła -_-


Gość | 1 sierpnia 2016, 23:45

Division podobno najlepsza agencja w Warszawie… hahaha dobry zart 😀


Gość | 1 sierpnia 2016, 23:28

naiwni ludzie ktorzy za bardzo wierza w to co widza w tv smutne


Gość | 1 sierpnia 2016, 22:52

Jest skreslona. Chwila słabości i szczerości, a potem koniec kariery. Biedna dziewcyzna.


Gość | 1 sierpnia 2016, 21:48

No i super,ze realizuje sie,czyszcząc te kible. O to chodzi aby byc szczęśliwym człowiekiem:-)


Gość | 1 sierpnia 2016, 21:18

Moja faworytka ! Ola ,jeszcze zrobisz karierę,masz urodę i osobowość,trzymam kciuki.


Jean | 1 sierpnia 2016, 18:56

Uwazam ze Top model to jeden z najlepszych programów rozrywkowych typu reality show w Polsce! Takie programy rządzą sie swoimi prawami, wiec nie ma spinac dupki:) A co do Oli Żuraw- swietnie, ze znalazła swoje miejsce, spełnia sie i realizuje. Trzymam za nia mocno kciuki bo jest przepiekna, naturalna i 100%soba dziewczyna:)


Gość | 1 sierpnia 2016, 17:46

Na tym polegają te programy. Uczestnicy sa tylko pionkami,z którymi produkcja robi co chce. Wszystko dla ogladalnosci


Dodaj komentarz
×