Baron świętuje urodziny Sandry Kubickiej: „Czuję się wielkim szczęściarzem, że wpuściłaś mnie do swojego serca”. Takich zdjęć i wyznania nie wrzucał z żadną eks

Baron i Sandra Kubicka

Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron to prawdziwy romantyk. Z okazji urodzin Sandry Kubickiej, przygotował dla niej niespodziankę. Takich życzeń nie doczekała się żadna jego partnerka. Od tej strony go nie znaliśmy.

Sandra Kubicka jako dziecko przeprowadziła się z rodziną do Stanów Zjednoczonych, gdzie spędziła 14 lat. Tam też rozpoczęła karierę modelki. Pojawiała się na okładkach najpoczytniejszych magazynów oraz uczestniczyła w licznych sesjach zdjęciowych. W Polsce stała się popularna dzięki udziałowi w Tańcu z Gwiazdami. Od tamtego czasu gromadzi wokół siebie grono wiernych fanów, którzy z zainteresowaniem przyglądają się jej poczynaniom. Po rozstaniu z narzeczonym zdecydowała się na stałe osiąść w Polsce.

Modelka w krótkim czasie odnalazła się w nowych realiach oraz znalazła prawdziwą miłość. W wywiadach wspominała o tym, że jest szczęśliwie zakochana, jednak nie chciała zdradzić imienia swojego partnera. Niedługo po tym w mediach zaczęły pojawiać się pogłoski, jakoby spotykała się z Alkiem Baronem. Ostatecznie zakochani potwierdzili plotki i teraz chętnie wrzucają do sieci wspólne zdjęcia, na których nie szczędzą sobie czułości.

Alek Baron złożył Sandrze Kubickiej życzenia urodzinowe na Instagramie

Zaledwie kilka dni temu Kubicka pochwaliła się swoim fanom, że przeszła metamorfozę. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła kadr, na którym mogliśmy zobaczyć, że włosy ma splecione w warkoczyki. W opisie zdradziła, że zdecydowała się na zmianę, ponieważ wybiera się w podróż.

Gotowa na mój wymarzony urodzinowy wyjazd! Wymarzone warkoczyki! Dziękuję dziewczyny, ale się jaram!

Okazuje się, że wraz z Alkiem wyleciała na Malediwy, by tam wspólnie uczcić jej jubileusz. Modelka 22 stycznia świętować będzie 27. urodziny. Wraz z ukochanym zamieścili na swoich profilach relacje z podróży oraz pochwalili się, że zamieszkali w luksusowej willi z basenem i prywatną plażą.

Zmęczeni podróżą zdecydowali się odpocząć. Gdy Sandra zasnęła, Baron udostępnił w sieci wpis z życzeniami dla niej.

Happy Birthday to my Queen!

Życzę Ci codziennie tyle miłości, szczęścia i spełnienia, ile widać w Twoich oczach na tych zdjęciach. To moje ulubione wspólne fotki spośród tych, którymi mogę się podzielić ze światem.

W dalszej części zdobył się na bardzo osobiste wyznanie. Przyznał, że jest u jej boku bardzo szczęśliwy i docenia każdą chwilę spędzoną razem.

Czuję się wielkim szczęściarzem, że wpuściłaś mnie do swojego serca i zechciałaś zamieszkać w moim.

Uwielbiam celebrować z Tobą życie! Śmiać się, smakować, podróżować, budzić się z naszymi pieseczkami, czuć się prawdziwym sobą, kochać i być kochanym.

Na sam koniec wpisu, raz jeszcze złożył ukochanej życzenia. Nie uwierzycie, jak się do niej zwraca.

Spełniania kolejnych marzeń, zdrowia i rozwoju mój przepiękny duszku w równie pięknym ciele i o jeszcze piękniejszym serduszku.
Ty mały maluszku.

Gdy się obudzisz czeka nas kolejny cudowny dzień w raju Misiu Kubisiu

Zgodnie z zapowiedzią, publikację opatrzył ich wspólnymi zdjęciami. Kadry wykonali podczas wspólnego wypadu do Grecji.

Internauci są pod ogromnym wrażeniem wyznania Barona. Wiele pań dostrzegło, że w jego oczach maluje się prawdziwe szczęście.

  • Maja Sablewska: This is love.
  • Chyba każda kobieta chciałaby usłyszeć coś takiego od swojego mężczyzny.
  • Widać szczęście w tych oczach.
  • Ale super się na Was patrzy. Coś pięknego.
  • Ludzie, jakie to słodkie.
  • Pięknie napisane, uwielbiam Was.

Z pewnością Sandrze trudno będzie pohamować emocje, gdy przeczyta wyznanie Alka.


Alek Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron i Sandra Kubicka

Alek Baron i Sandra Kubicka

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×