Szukaj

Agnieszka Woźniak-Starak pokazała ostatni prezent dla męża. Nie zdążył go odebrać. Poruszający wpis gwiazdy

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie kolejny od kilku dni post. Jest to bardzo znamienne, bo od tragicznej śmierci męża raczej wycofała się z mediów. Zobaczcie, co napisała.
Agnieszka Woźniak-Starak - ostatni prezent dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak - ostatni prezent dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak była dziś gościem DDTVN, gdzie udzieliła szczerego wywiadu Dorocie Wellman, więcej przeczytasz na ten temat tutaj. Nie minęło wiele czasu, a pojawił się na jej Instagramie bardzo poruszający wpis.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak przed premierą „Ukrytej gry” ujawniła nieznane fakty. Jaki był jej wkład w powstawanie ostatniego filmu Piotra?

Agnieszka Woźniak-Starak – co napisała w poście? Jaki prezent przygotowała dla męża?

Wywiad w DDTVN z pewnością nie był łatwy dla Agnieszki Woźniak-Starak. To była jej pierwsza taka rozmowa od tragicznej śmierci męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Wiele ciepłych słów po programie sprawiło, że zdecydowała się na wpis.

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne.

Następnie przedstawiła psa, który miał być prezentem dla Piotra Woźniaka-Staraka, niestety, nie zdążył do poznać.

A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy.

Zwierzyła się tez, że nie czuła się na siłach zająć się  zwierzakiem, po tragedii, jaka ją spotkała i opisała historię Vlada.

Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego – dokończyła wpis.

Jej post rozdziera serce. A mimo wszystko daje nadzieję, bo Agnieszka Woźniak-Starak coraz częściej się otwiera i pisze na Instagramie. Pierwszy wywiad także już za nią. Mamy nadzieję, że wkrótce poczuje się na siłach, żeby w pełni powrócić do pracy.

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała pierwszy wpis od śmierci ukochanego męża: „Nie wstawię zdjęcia Piotrka, nie dam rady…”

View this post on Instagram

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam. Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego ????????

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Internauci jak zwykle bardzo ciepło zareagowali na post Agnieszki Woźniak-Starak. W obliczu tragedii, jaka ją spotkała, zawsze może liczyć na dobre słowo.

  • Pani Agnieszko, gratulacje za serce, duszę i ciepło!
  • Aga mam nadzieję, że tą dobrą energię, którą Ci przesyłamy czujesz.
  • Mnóstwo mocy życzę i trzymam kciuki – płyną serdeczne komentarze wzruszonych obserwujących.

Zobacz: Piotr Woźniak-Starak został pochowany na Mazurach na terenie rodzinnej posiadłości. Co w tej kwestii mówi prawo?


Agnieszka Woźniak-Starak - ostatni prezent dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak - ostatni prezent dla męża

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Agnieszka Woźniak-Starak – premiera filmu Ukryta gra

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×