Agnieszka Rylik trafiła do szpitala z powodu koronawirusa: „Przecieram szlaki”. Fani wysyłają słowa wsparcia

Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik

Agnieszka Rylik trafiła do szpitala z podejrzeniem koronawirusa. Informację opublikowała na swoim Instagramie.

Świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Zamknięto granice, ograniczono do maksimum możliwość spotykania się w wielkich skupiskach. Rządy podejmują działania, żeby zatrzymać zarazę.

Coraz więcej gwiazd choruje na koronawirusa. Wśród nich są: piłkarz Daniele Rugani — gwiazda Juventusu, Tom Hanks i jego żona Rita Wilson, Rudy Goberta — gwiazda NBA, czy Manolo Gabbiadin — napastnik Sampdorii Genua. COVID-19 nie oszczędza nikogo. W piątek doszły wieści, że do grona zarażonych dołączyła żona premiera Kanady, Sophie Trudeau.

Dzisiaj na swoim profilu na Instagramie o podejrzeniu o koronawirusa poinformowała Agnieszka Rylik.

Agnieszka Rylik: Czy jest zarażona koronawirusem?

Agnieszka Rylik to była sportsmenka. W wieku 17 lat została mistrzynią świata w boksie zawodowym. W latach 2000-2005 wygrała 17 z 18 walk. Zdobyła dwa pasy federacji WIBF oraz WIBO.

Po zakończeniu kariery w ringu rozpoczęła współpracę z TVP. Została osobowością telewizyjną. Brała udział także w programach rozrywkowych Taniec z gwiazdami i Agent Gwiazdy.

Bardzo lubiana komentatorka w piątkowy wieczór udostępniła na swoim Instagramie informację, że została zabrana przez karetkę do szpitala z podejrzeniem koronawirusa.

Przecieram szlaki – napisała.

View this post on Instagram

Przecieram szlaki …

A post shared by Agnieszka Rylik (@agnieszka_rylik) on

Pokazała zdjęcie w maseczce oraz dwa krótkie filmiki z karetki. Mamy nadzieję, że badania nie wykażą u niej obecności zjadliwego koronawirusa.

Jej profil został zbombardowany życzeniami zdrowia i słowami wsparcia, ale nie zabrakło tez głosów krytyki – zarzucono Agnieszce lansowanie się na chorobie.

Zobacz także: Żona Justina Trudeau ma koronawirusa. Zaraziła się na imprezie pełnej celebrytów. Podjęto drastyczne kroki


Agnieszka Rylik ma podejrzenie koronawirusa

Agnieszka Rylik ma podejrzenie koronawirusa

Agnieszka Rylik ma podejrzenie koronawirusa

Agnieszka Rylik ma podejrzenie koronawirusa

Agnieszka Rylik - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Agnieszka Rylik - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×