Najpierw wymagający casting, a potem zwolnienie wybranej niani. Agnieszka Kaczorowska zdradza, co poszło nie tak z opiekunką jej córek

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zatrudnili nianię, żeby po krótkim czasie z niej zrezygnować. Co poszło nie po ich myśli?

Agnieszka Kaczorowska to tancerka i aktorka, ale od jakiegoś czasu także influencerka. Sławę zdobyła, wcielając się w rolę Bożenki w serialu KlanPrzez wiele lat trenowała także uczestników Tańca z gwiazdami i na stałe zagościła w polskim show-biznesie.

W 2018 roku poślubiła Macieja Pelę, z którym doczekała się dwóch córek – Emilki i Gabrysi. Dziewczynki są całym jej światem, ale bardzo chroni ich prywatności i nie pokazuje twarzy w mediach.

Rodzicielstwo to droga pełna wyzwań. Na każdym etapie inne, nowe. W najtrudniejszych sytuacjach uważam, że trzeba po prostu BYĆ. Nie walczyć, a BYĆ. Z otwartością serca, z troską, ze zrozumieniem, z gotowością do pomocy. Ze spokojem. Z miłością i z mądrością. Rodzice dla dziecka powinni być bezpieczną przystanią, a nie drugim frontem. Dlatego jestem i zawsze będę…dokładnie tyle ile one będą potrzebowały – swego czasu pisała w mediach społecznościowych.

W najnowszym wywiadzie zdradziła, dlaczego nie zatrudnia niani.

Dlaczego Agnieszka Kaczorowska zrezygnowała z niani?

Agnieszka Kaczorowska w rozmowie z Plejadą ujawniła, że niezastąpioną opiekunką była jej mama. Kiedy jednak urodziła się druga córeczka, aktorka i tancerka zdecydowała się zatrudnić nianię. Wszystko po to, by w czasie, kiedy starsza pociecha jest w przedszkolu, młodsza również miała dobrze zorganizowany czas.

Od kiedy zostaliśmy rodzicami, byliśmy bardzo mocno na to zafiksowani, że tylko my, to jest nasze dziecko, chcemy je od A do Z wychować i dalej się tego trzymamy. […] Teraz kiedy jest Gabrynia (ona ma już ponad rok), ten pierwszy rok był tak samo zorganizowany, ale poczuliśmy pierwszy raz, że chcielibyśmy skorzystać z pomocy z zewnątrz – mówiła Agnieszka Kaczorowska Plejadzie.

Wyboru niani Kaczorowska dokonała wraz z mężem spośród czterech kandydatek.

Zatrudniliśmy nianię. Spotkaliśmy się z czterema dziewczynami. Niby wszystko było okej, tylko myślę, że nie jesteśmy do końca gotowi na to – zdradziła, a dziennikarze Plejady sprecyzowali, że małżonkowie zrobili casting na opiekunkę.

Bardzo krótko razem z Maciejem cieszyli się z pomocy:

Już zrezygnowaliśmy z tego pomysłu. To trwało dwa miesiące. Początek to była taka zajawka: „wow, jak ja nie muszę się niczym stresować”. Bardzo to było uwalniające i fantastyczne uczucie, ale szybko się skończyło. Wyszła chęć naszej kontroli wszystkiego, co się dzieje, niepokoju.

Jak widać, w perfekcyjnym świecie Agnieszki Kaczorowskiej jeszcze nie ma miejsca na obcą osobę zajmującą się jej córkami.


Agnieszka Kaczorowska - świąteczna sesja

Agnieszka Kaczorowska - świąteczna sesja

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Agnieszka Kaczorowska z córkami ozdobiła dom

Komentarze

 • Taka tam pisze:

  Bardzo niefajna osoba…. Niestety ona zarabia na tym, że ktoś ją czyta i ogląda, czy to z podziwem czy przeciwnie. Trafiłam na artykuł przypadkiem, normalnie omijam z daleka jak ją widzę, bo mnie ta dziewoja irytuje. Jak dla mnie nadmuchane ego, nie wzbudza sympatii, sprzedaje ludziom swoje wyreżyserowane nieprawdziwe życie jako wzór do naśladowania.

 • Ada pisze:

  Wyżej sra niż dupę ma. Nawet jak gdzieś się wypowiada to słuchać jej nie mogę. Nie wie jak ma słowa dobierać.

 • Agt pisze:

  Niania na pewno lansowała modę na brzydotę. Może paznokcie miała niezrobione? Może rzęsy niedoklejone? Może śmiała przyjść bez rozświetlacza na kościach policzkowych albo z odrostami?!

 • Gość pisze:

  Aga bo niania by Ci dzieci normalnie wychowała A nie jak Wy na gwiazdy od małego i to na siłę tak jak Wy się lansujecie.

 • Go pisze:

  😃😂🥰😚😛😜😝🤪😋🙃🥳🤩😃😇🙃🙂😐😌😔😏☺️🥱😶😐🧐🤗😤🤫🤭🙄🧐😥😮😦😲😯😧😠😰🤬😕😡☹️😓😣😞😓😪😫😣🤤🌜🌞🌛🌚😴😵😪🤢🥵🥶🤮🤕🤧😷🤒🥴🤥😎🤠🤓🤑🤡👽👻👹💩😈🤖🎃😈✨💢💯💦💨🌟🕳️💨💤🎊🙉🙈🙊🎉😹😺😻😸😽😾🙀😿😼🧡❤️💚🧡🤎♥️🖤🤍💙💜💘💖💝💌💟💕💓💞💗💋❣️💔🩸🦷🦠🧠🦴🗣️👤👣👥👁️💀👄👂👅👍👃👋👊🦻🤲🦾🤛🦿🦶🤲🖖🤞✍️👆👉🤳👌💅✍️🙏🖕🤟💅🤝👊🤘🖖✋🙅💁🙅🙋🙎🤦🙇🙍🙋💆🙆🧖🧏🛌🛀👩‍🦯🏃⛹️🤸🏋️🧘🧎👩‍🦼🤸🤾👩‍🦽🧎🚵🏌️🤼🧗🚴🤺🏇⛷️🪂🤽🚣🏊🏄🏂🧚🤶💂🧜🧛🧙👸🧝👩‍🚒👰👩‍✈️👩‍🔬👸👩‍🔧👩‍🚒🤵👩‍💻👩‍🎓👩‍⚖️👩‍🏫👩‍🏭👩‍🍳👩‍🚒🧓👩‍🎤👩‍🏫🧕👳👱👩‍🦳👩‍🦲🧔👶🕴️🕺💃👬👭👫🧑‍🤝‍🧑👯💏💑👩‍❤️‍💋‍👨👨‍❤️‍👨👩‍❤️‍💋‍👩👩‍❤️‍👩👨‍❤️‍💋‍👨👪🤱🤰🌺💮🌷💐🌻🍂🌾🌷🌱🍄☘️☃️🌴⛰️🏔️🌵❄️🍀🌼⛄🌪️🌬️🌫️🌁🏖️🏜️🌄⛱️🌅🌋🌊🌡️☀️🌤️🔥🌩️🌦️⛈️☁️⛅💧🌧️🌩️🌥️⭐🌈✨🌟☄️☔💫🪐⚡🌠🌙🌌🌔🌒🌖🌕🌑🌒🌘🌗🌏🌍🌎

 • Gość pisze:

  Po co jej niańka jak męża ma pantofla i kurę domową w jednym

 • Alicja pisze:

  No proszę udaje matkę Polkę, a tu niania niańczyć dzieciaki, żeby mamusia wypisywała bzdury i robiła zdjęcia w internecie!

 • Ela pisze:

  Jak ja nie lubię tej sztucznej dziewczyny

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×