Szukaj

Wzruszona Agnieszka Hyży cytuje tekst piosenki męża! Piękniej nie mogła opisać tego romantycznego zdjęcia

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka i Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu

Agnieszka Hyży wyszła za mąż za Grzegorza w 2015 roku, zaraz po tym jak oboje rozstali się ze swoimi byłymi partnerami. Od momentu wstąpienia w związek małżeński, tworzą parę pozbawioną jakichkolwiek skandali. Przez wielu są nawet uważani za wzór idealnego małżeństwa.

Ostatnie romantyczne zdjęcie z mężem, jakie Agnieszka opublikowała na swoim Instagramie, wywołało lawinę pozytywnych i ciepłych komentarzy. Namiętność pary została zauważona przez każdego wirtualnego obserwatora:

Jacy Wy piękni jesteście ?? Cudowna parka z Was ❤❤ – pisze jednak z fanek.

Bardzo piękne zdjęcie! ? widać jak w Was emanuje ta miłość ? – pisze kolejna obserwatorka.

Agnieszka Hyży w opisie zdjęcia postanowiła wykorzystać cytat z piosenki, którą napisała jej mąż. Utwór nosi tytuł Ratuj i znajduje się na płycie Grzegorza Momenty, którą wydał w maju 2017 roku.

“Ratuj mnie i zmieniaj
Zmieniaj we mnie wszystko co chcesz
Bez ciebie ziemia nie chce obracać się”…
cała reszta nie ma znaczenia “Ratuj”,Momenty G.Hyży ❤️ #razem #można #przetrwać #wszystko #love #together #czasem #słońce #czasem #deszcz #patrzymy #w #jednym #kierunku #married #cały #nasz #świat #my ?#słowa #ulubiona #piosenka #momenty #ratuj – czytamy na Instagramie Agnieszki.

Zacytowany tekst piosenki, pochodzi z jej ulubionego utworu z repertuaru męża. Aż miło popatrzeć na to, jak Agnieszka i Grzegorz bardzo się kochają i w dodatku niesamowicie się wspierają.

Agnieszka Hyży miała wystosować oświadczenie w sprawie Izabeli Janachowskiej! Wycofała się w ostatniej chwili [WIDEO]

Agnieszka i Grzegorz Hyży

Agnieszka i Grzegorz Hyży


Chciałbyś mieć figurę jak Agnieszka Hyży?

×