Szukaj

Agnieszka Hyży odsłoniła sporo ciała. Pokazała odważne zdjęcie i ujawniła swój wstydliwy sekret: „Dziś nie jest idealnie”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży o swojej sylwetce

Agnieszka Hyży trzy lata temu przekroczyła granicę 30-stki. Gwiazda wchodząc w nowy etap życia zaczęła coraz bardziej doceniać swój wygląd. A prezentuje się naprawdę świetnie, i nie jest to zasługą godzin spędzonych na siłowni czy katorżniczych diet. Wystarczy przypomnieć, co mówiła dwa lata temu:

Chętnie przytyłabym. Myślę, że tryb życia, bieg… Niestety, ale czasami trochę z lenistwa, trochę z braku organizacji czasu zapominam o drobnych posiłkach. Mam też dobrą przemianę materii. Nigdy nie stosowałam żadnej diety – wyznała na łamach Jastrząb Post.

Prezenterka w swoim ostatnim wpisie na Instagramie zebrała się na przemyślenia dotyczące swojej sylwetki, którą zaczęła jeszcze bardziej doceniać niż osiem lat temu. Swoim komentarzem Agniszka chce zachęcić inne kobiety do samoakceptacji:

Kiedyś usłyszałam, że kobieta odkrywa swoje ciało po 30… Wydawało mi się to niemożliwe, ale jak to? Przecież młodzi, jędrni jesteśmy tylko jakiś czas, a potem? Nic lepszego nas nie czeka? Ale byłam głupia… w 2010 nie byłam Mamą, nie byłam tak aktywna zawodowo, nie zarywałem nocy żeby nadrabiać zaległości. I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku …to „jędrność” zostaje tylko w roku urodzenia, a cała reszta jakby nie moja. Dziś… nie jest idealnie, zachęcana przez męża i fitnesowe koleżanki (podziwiam i szanuję) mam chwilowe zrywy sportowe, ale generalnie mój kalendarz głównie wypełnia praca i rodzinka, a cała reszta… od czasu do czasu. I wiecie co, bardziej lubię siebie teraz! Na rowery ubieram się jak nastolatka (bo myślę, kiedy jak nie teraz), nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców… bo to wszystko w sobie lubię. Więc głowa, a nie jędrność stanowi o samoocenie. Laski – pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem! Zobaczycie, że inni też to zobaczą! DOBREGO DNIA

Cel został osiągnięty, bowiem pod wpisem Hyży od razu pojawiło się mnóstwo podziękowań od jej fanek:

  • Najpiękniejsza i najprawdziwsza rzecz jaką dzisiaj przeczytałam

  • Dokładnie się zgadzam z opisem do zdjęcia, mam tak samo, dopiero teraz, po 30, odkryłam swoje ciało i widzę siebie jako piękną kobietę… Kobiety są jak wino.

  • Super powiedziane! Więcej pewności siebie i akceptacji

  • Piękne słowa. Kobietom w Polsce brakuje dystansu do siebie. I świadomości własnego ciała. Kompleksy, bo nie wypada etc. Ale powoli się to zmienia! I super. My dziś też po porannym treningu i energia sama niesie przez zadania dnia

Inspirujące słowa.

Agnieszka Hyży z Grzegorzem szaleją na rowerach! Seksowny strój gwiazdy Polsatu to prawdziwy ogień!

Agnieszka Hyży pokazała najmodniejszą suknię ślubną sezonu. Fani przecierają oczy z niedowierzania: „Fatalna”

Agnieszka Hyży pokazała swoją śliczną 5-letnią córeczkę Martę! Prawdziwy cukiereczek!


Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×