Szukaj

Agnieszka Hyży odsłoniła sporo ciała. Pokazała odważne zdjęcie i ujawniła swój wstydliwy sekret: „Dziś nie jest idealnie”

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży o swojej sylwetce

Agnieszka Hyży trzy lata temu przekroczyła granicę 30-stki. Gwiazda wchodząc w nowy etap życia zaczęła coraz bardziej doceniać swój wygląd. A prezentuje się naprawdę świetnie, i nie jest to zasługą godzin spędzonych na siłowni czy katorżniczych diet. Wystarczy przypomnieć, co mówiła dwa lata temu:

Chętnie przytyłabym. Myślę, że tryb życia, bieg… Niestety, ale czasami trochę z lenistwa, trochę z braku organizacji czasu zapominam o drobnych posiłkach. Mam też dobrą przemianę materii. Nigdy nie stosowałam żadnej diety – wyznała na łamach Jastrząb Post.

Prezenterka w swoim ostatnim wpisie na Instagramie zebrała się na przemyślenia dotyczące swojej sylwetki, którą zaczęła jeszcze bardziej doceniać niż osiem lat temu. Swoim komentarzem Agniszka chce zachęcić inne kobiety do samoakceptacji:

Kiedyś usłyszałam, że kobieta odkrywa swoje ciało po 30… Wydawało mi się to niemożliwe, ale jak to? Przecież młodzi, jędrni jesteśmy tylko jakiś czas, a potem? Nic lepszego nas nie czeka? Ale byłam głupia… w 2010 nie byłam Mamą, nie byłam tak aktywna zawodowo, nie zarywałem nocy żeby nadrabiać zaległości. I jak patrzę na zdjęcie z 2010 roku …to „jędrność” zostaje tylko w roku urodzenia, a cała reszta jakby nie moja. Dziś… nie jest idealnie, zachęcana przez męża i fitnesowe koleżanki (podziwiam i szanuję) mam chwilowe zrywy sportowe, ale generalnie mój kalendarz głównie wypełnia praca i rodzinka, a cała reszta… od czasu do czasu. I wiecie co, bardziej lubię siebie teraz! Na rowery ubieram się jak nastolatka (bo myślę, kiedy jak nie teraz), nie boję się krótkiej spódnicy i gołych pleców… bo to wszystko w sobie lubię. Więc głowa, a nie jędrność stanowi o samoocenie. Laski – pierś do przodu i rozbierać się przed lustrem z samouwielbieniem! Zobaczycie, że inni też to zobaczą! DOBREGO DNIA

Cel został osiągnięty, bowiem pod wpisem Hyży od razu pojawiło się mnóstwo podziękowań od jej fanek:

  • Najpiękniejsza i najprawdziwsza rzecz jaką dzisiaj przeczytałam

  • Dokładnie się zgadzam z opisem do zdjęcia, mam tak samo, dopiero teraz, po 30, odkryłam swoje ciało i widzę siebie jako piękną kobietę… Kobiety są jak wino.

  • Super powiedziane! Więcej pewności siebie i akceptacji

  • Piękne słowa. Kobietom w Polsce brakuje dystansu do siebie. I świadomości własnego ciała. Kompleksy, bo nie wypada etc. Ale powoli się to zmienia! I super. My dziś też po porannym treningu i energia sama niesie przez zadania dnia

Inspirujące słowa.

Agnieszka Hyży z Grzegorzem szaleją na rowerach! Seksowny strój gwiazdy Polsatu to prawdziwy ogień!

Agnieszka Hyży pokazała najmodniejszą suknię ślubną sezonu. Fani przecierają oczy z niedowierzania: „Fatalna”

Agnieszka Hyży pokazała swoją śliczną 5-letnią córeczkę Martę! Prawdziwy cukiereczek!


Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży w bikini

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Agnieszka Hyży na różowym flamingu

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×