NewsyAgnieszka Hyży urodziła! Jest pierwsze zdjęcie maleństwa

Agnieszka Hyży urodziła! Jest pierwsze zdjęcie maleństwa

Agnieszka Hyży urodziła
Agnieszka Hyży urodziła
Magda Kwiatkowska

13.11.2021 18:00, aktual.: 14.11.2021 01:05

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Hyży Grzegorz Hyżyzakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Oboje byli po przejściach, jednak nieprzyjemne doświadczenia z przeszłości nie odebrały im wiary w istnienie prawdziwej miłości. 17 lipca 2015 roku zakochani wzięli ślub w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie.

Tak jak w każdym małżeństwie, tak i w tym zdarzały się lepsze i gorsze momenty, jednak państwo Hyży pokonali je bez większego trudu, a wszelkie przeciwności tylko umocniły ich uczucie. W szóstą rocznicę ślubu muzyk opublikował romantyczny kadr z żoną, który opatrzył krótkim, acz nad wyraz treściwym podpisem.

Wiele zakrętów, i rozdroży za nami. A my niezmiennie patrzymy w tym samym kierunku, jak młodzi zakochani #sixyears #after #wedding #anniversary #lovers #lostinrome #throwback

Agnieszka Hyży jest w ciąży

Agnieszka Hyży przez kilka miesięcy ukrywała przed fanami fakt, że jest w ciąży. Dopiero gdy była już pewna jej dalszego przebiegu, otworzyła się i zdradziła, że już wkrótce jej rodzina się powiększy. Aby uczcić tę doniosłą chwilę, opublikowała na Instagramie kilka zdjęć z romantycznej sesji, która została wykonana na łące. Ubrana w długą, jasną kreację, z rozpuszczonymi włosami, pozuje szczęśliwa, trzymając się za wyraźnie zaokrąglony brzuszek. W opisie ujawniła, że jest już w 7. miesiącu ciąży.

Każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał… Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu.

Dziennikarka ukrywała przed mediami swój odmienny stan, ponieważ sama chciała przekazać radosną nowinę.

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szczeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.

Agnieszka Hyży urodziła

Agnieszka Hyży urodziła, o czym poinformowała za pośrednictwem Instagrama. Udostępniła kadr, na którym pozuje razem z maleństwem. Wpis opatrzyła pełnym wdzięczności opisem, w którym zdradziła, że urodziła już jakiś czas temu. Publikację opatrzyła również krótkim nagraniem, na którym można zobaczyć rączkę jej najmłodszej pociechy. Na tę chwilę nie ujawniła płci.

Bardzo długa podróż za nami...Nasz świat się zatrzymał, a zegar stanął w miejscu. Choć minęło już sporo czasu od kiedy jesteśmy RAZEM, wciąż trudno nam w to uwierzyć.RODZINA. Dziś doświadczamy i odczuwamy ją bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Nareszcie ….Szczęśliwi RODZICE i RODZEŃSTWO

Pod kadrem cały czas przybywa komentarzy, w których internauci przesyłają świeżo upieczonym rodzicom gratulacje. Nie brakuje ciepłych słów.

 • Michalina Sosna: Gratuluję.
 • Mateusz Hładki: Wspaniale! Wszystkiego dobrego dla Was!
 • Edyta Zając: Gratulacje.
 • Odeta Moro: Kochaniiiiiii! Gratuluje i ściskam! Stópki całuje
 • Ogromne gratulacje!!!!! Zdrowia i szczęścia dla całej rodzinki.

Agnieszka Hyży - pierwsze dziecko

Agnieszka w 2013 roku po raz pierwszy została mamą. Wówczas to na świat przyszła jej córka, Marta, która jest owocem małżeństwa z Mikołajem Witem, który jest producentem filmowym. Dziennikarka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym oraz pokazuje swoją rodzinę, jednak na jej profilu na Instagramie (@agnieszka_hyzy) można znaleźć kilka zdjęć z dziewczynką.

Gratulujemy szczęśliwym rodzicom.

 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży w ciąży debiutuje na salonach
 • Agnieszka Hyży w ciąży
 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży w ciąży
 • Agnieszka Hyży w ciąży debiutuje na salonach
 • Agnieszka Hyży w ciąży debiutuje na salonach
 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży w ciąży
 • Agnieszka Hyży w ciąży debiutuje na salonach
 • Agnieszka Hyży urodziła
 • Agnieszka Hyży urodziła
[1/14] Agnieszka Hyży urodziła
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także