Agnieszka Hyży jest w ciąży! Pokazała brzuszek w siódmym miesiącu. „Toczyliśmy nierówną walkę o coś najcenniejszego”

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży jest w ciąży, o czym poinformowała na Instagramie. Dodała zdjęcia, na których pozuje z zaokrąglonym brzuszkiem. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży podobno zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Chociaż obydwoje byli po trudnych rozstaniach, nie bali się nowego uczucia. Stworzyli zgrany związek, który postanowili zalegalizować. 17 lipca 2015 roku wzięli ślub w wyjątkowym miejscu. Wypowiedzieli „tak” w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie.

Niedawno zakochani świętowali 6. rocznicę ślubu. Piosenkarz z tej okazji podzielił się zdjęciem, na którym pozuje z żoną (znajdziesz je tutaj). Napisał, że chociaż ich relacja nie zawsze była różowa, udało im się pokonać wszelkie przeciwności:

Wiele zakrętów, i rozdroży za nami. A my niezmiennie patrzymy w tym samym kierunku, jak młodzi zakochani #sixyears #after #wedding #anniversary #lovers #lostinrome #throwback

Agnieszka Hyży jest w ciąży. Pochwaliła się radosnymi nowinami

Małżonkowie wkrótce sprawdzą się w nowej roli. W poniedziałkowe południe Agnieszka Hyży przekazała, że jest w ciąży. Pochwaliła się sesją zdjęciową na Instagramie, w której pozowała ubrana w jasną, długa kreację. Rozpuściła włosy, w które wplotła kolorowy kwiat. To jednak brzuch gwiazdy przyciąga uwagę. Jest pięknie zaokrąglony. Przyszła mama w opisie zdradziła, że jest w siódmym miesiącu ciąży:

Każda tajemnica i każdy sekret mają kiedyś swój koniec. Są takie kruche chwile w życiu, które wymagają spokoju i skupienia. Chyba nikt nie będzie miał wątpliwości, że za mną WŁAŚNIE TEN CZAS, który na to zasługiwał… Przez ostatnie 7 miesięcy toczyliśmy, nie pierwszy raz, nierówną walkę o coś najcenniejszego i najbardziej bezbronnego, ale także o spełnienie naszego wielkiego marzenia. Szczęśliwie, udało się uratować to, co aktualnie najważniejsze. Do tej pory udawało mi się ukradkiem przemykać niezauważoną. Z wielu powodów, nie da się dłużej ukrywać mojego stanu.

Gwiazda dodała, że chciała przekazać tę nowinę osobiście i cieszy się, że jej się to udało:

Chciałam przekazać tę nowinę osobiście. Po kilku latach wzlotów i upadków, marzeń i braku nadziei, w momencie najmniej spodziewanym, dzieje się coś tak wyjątkowego. Nie w moim stylu jest epatowanie szczegółami. Nieprzerwanie będę dbać o zdrowe proporcje w dzieleniu się życiem prywatnym – tak dużo ludzi otwiera swoje drzwi bardzo szczeroko, moje zostawię lekko uchylone. Zwłaszcza teraz.

Agnieszka Hyży zdradziła, dlaczego akurat teraz informuje o tym fanów:

Uprzedzę pytania dlaczego to piszę? Bo pozytywne wiadomości warto przekazywać dalej, także po to by dać innym nadzieję.
To PIĘKNY i MAGICZNY czas, niech nie zostanie już niczym zakłócony- dzisiaj muszę chronić to co mam najcenniejsze – moje dzieci. Chcę również wyznaczyć granice, które nigdy nie powinny zostać przekroczone.

Podziękowała też osobom, na których wsparcie mogła liczyć:

Dziękuję wszystkim tym, którzy dzielnie trwali od samego początku i tak mocno wspierali w każdej złej chwili. Bardzo to doceniam. Wy wiecie najlepiej jak ten zawiły życiowy szlak wyglądał. Ilość i wachlarz emocji jakie nam towarzyszą są trudne do okiełznania. Zmiany, o których pisałam jeszcze niedawno, są zarówno końcem jak i początkiem „czegoś”, co trudno ująć i opisać słowami. Wspólnie z @grzegorzhyzy i naszymi dziećmi jesteśmy bardzo szczęśliwi 😌To nasza siła! Amor vincit omnia! Vince in bono malum!

Internauci, wśród których nie brakuje gwiazd, ruszyli z gratulacjami:

  • Aneta Zając: Gratuluje Wam.
  • Ania Karwan: Hura, nareszcie.
  • Kasia Dziurska: Gratulacje.
  • Brawo Agnieszka Hyży, brawo Grzegorz Hyży. Serdeczne gratulacje.
  • Najpiękniejsze gratulacje!!! Dużo miłości i spokoju.

My również się do tego przyłączamy i trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie.


Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Agnieszka Hyży w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×