Grzegorz Hyży świętuje 6. rocznicę ślubu z Agnieszką. „Wiele zakrętów, i rozdroży za nami”. Pokazał romantyczne zdjęcie

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Grzegorz Hyży z okazji 6. rocznicy ślubu z Agnieszką Popielewicz, opublikował post na Instagramie. Jakie zdjęcie pokazał i co napisał?

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz wzięli ślub 17 lipca 2015 roku w Pałacu Senatorskim na Kapitolu w Rzymie. Dla obojga była to druga ceremonia. Są jedną z tych par, które wzbudzają spore emocje w mediach. Na początku ich związek wywoływał wiele negatywnych komentarzy. Obecnie artysta i piękna prezenterka Polsatu są razem już tak długo i żyją w harmonii, że nie muszą nikomu niczego udowadniać.

Właśnie świętują 6. rocznicę ślubu. Z te okazji Grzegorz opublikował romantyczny wpis na Instagramie.

Grzegorz Hyży uczcił 6. rocznicę ślubu z Agnieszką Popielewicz

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży po raz pierwszy pojawili się razem na ślubie Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora w grudniu 2014 roku. Wtedy jeszcze nie mówili o swoim związku. Przełomem okazała się konferencja prasowa imprezy Polsat SuperHit Festiwal 2015, na której przestali ukrywać, że są razem i nie szczędzili sobie czułości przed obiektywami fotoreporterów. Zaręczyli się zaledwie po trzech miesiącach znajomości. Szczęśliwą wiadomość ogłosili w mediach w marcu 2015 roku. Kilka miesięcy później Grzegorz i Agnieszka wzięli ślub. Dzisiaj świętują 6. rocznicę ślubu. Wokalista uczcił ten dzień romantycznym wpisem na Instagramie.

Na opublikowanym zdjęciu widzimy małżonków w czułych objęciach. Mężczyzna przyznał, że relacja nie zawsze była różowa, ale oni niezmiennie są w sobie zakochani.

Wiele zakrętów, i rozdroży za nami.
A my niezmiennie patrzymy w tym samym kierunku, jak młodzi zakochani
#sixyears #after #wedding #anniversary #lovers #lostinrome #throwback – napisał.

Pod postem pojawiły się gratulacje i życzenia jeszcze wielu wspólnych rocznic.

Z kim byli związani Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży?

Agnieszka Hyży, zanim została żoną Grzegorza Hyżego, była w związku z Mikołajem Witem, z którym pobrała się 6 sierpnia 2011. Ich małżeństwo przetrwało trzy lata. Podjęli decyzję o rozstaniu. Mają córkę – Martę.

Z kolei wokalista był mężem Mai Hyży, z którą ma dwóch synów, bliźniaków, Wiktora i Aleksandra. Ich małżeństwo rozpadło się po udziale pary w show X-factor.


Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu

Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży

Grzegorz Hyży i Agnieszka Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×