Agnieszka Chylińska ma gdzieś dobre maniery. Na ramówce TVN przyłapali ją w krępującej sytuacji

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska była jedną z gwiazd, które pojawiły się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Gdy ta dobiegła końca, piosenkarka szybko uciekła do strefy jedzenia. Niewiarygodne, co zrobiła.

Agnieszka Chylińska od ponad dwudziestu pięciu lat jest związana z muzyką. Przez ten czas zgromadziła wokół siebie spore grono fanów, które regularnie pojawia się na jej występach. W zeszłym roku planowała im podziękować. Szykowała się do zorganizowania trasy koncertowej po Polsce. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany.

Chylińska nie narzeka jednak na brak pracy. Ponownie zasiadła w jury programu Mam Talent!, którego nowe odcinki wkrótce pojawią się na antenie. W przeciwieństwie do poprzednich edycji, w tej dojdzie do kilku istotnych zmian. U boku Marcina Prokopa, zamiast Szymona Hołowni, pojawi się Michał Kempa. W jury zadebiutuje Jan Kliment, który zastąpi Agustina Egurrolę.

Tak Agnieszka Chylińska zachowała się po prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021

Nowa edycja programu Mam Talent! zadebiutuje na antenie jesienią. Agnieszka Chylińska, by jak najlepiej ją wypromować, w czwartek pojawiła się podczas prezentacji jesiennej ramówki TVN 2021. Postawiła na odważną stylizację. Ubrała się w skórzaną, kolorową kurtkę z ćwiekami. Połączyła ją z jasnofioletowym szalem,  ciemnymi spodniami, a także butami na obcasie.

Podobno Chylińska nie zabawiła długo na wydarzeniu. Jak donosi Pudelek, gdy inne znane osoby udzielały wywiadów, ona uciekła do strefy cateringu. Portal podaje, że przyglądała się serwowanym produktom i zdecydowała się na niespodziewany ruch — postanowiła część potraw zabrać ze sobą do domu.

 Agnieszka uciekła z ramówki, nie udzielała wywiadów. Szybko poszła do strefy jedzenia i poprosiła kelnera o zapakowanie posiłków na wynos. Wszyscy byli w szoku – mówił informator Pudelka.

Serwis przekazał, że Agnieszka Chylińska całą sytuację próbowała obrócić w żart. Powiedziała, że bierze jedzenie dla dzieci i powie im, że sama je ugotowała:

 Agnieszka zażartowała, że bierze jedzenie dla dzieci, żeby myślały, że sama coś ugotowała.

Na ten moment piosenkarka nie zareagowała na doniesienia tabloidu.


Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska - Jesienna ramówka TVN 2021

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top Festival 2021

Agnieszka Chylińska – Sopot Top of the Top Festival 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×