NewsyAgnieszka Chylińska znowu szokuje zmianami. Ciężko ją rozpoznać

Agnieszka Chylińska znowu szokuje zmianami. Ciężko ją rozpoznać

Agnieszka Chylińska (fot. KAPiF)
Agnieszka Chylińska (fot. KAPiF)
01.11.2023 09:48

Ciężko zliczyć, ile razy od swojego sensacyjnego powrotu na scenę Agnieszka Chylińska zaliczyła metamorfoz. Piosenkarka nie kryje swojej słabości do zmian nie tylko gatunkowych, ale przede wszystkim scenicznych. Na jej włosach mieliśmy okazję widzieć już mnóstwo kolorów, z latami zaczęło też przybywać jej tatuaży. Tym razem jednak zdecydowała się na radykalne kroki.

Agnieszka Chylińska święci triumfy

Sukces ostatniej płyty Agnieszki Chylińskiej sprawił, że artystka chce wypromować swój projekt wszystkimi środkami. Udało jej się nawet zabrać trasę koncertową za ocean - w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dała koncerty dla tamtejszej Polonii.

Na swoim instagramowym profilu co jakiś czas udostępnia kolejne zapowiedzi związane z Never Ending Sorry. Już wkrótce premierę zaliczy teledysk do piątego singla z płyty, "Ja ci wszystko dam". Z tej okazji wokalistka postanowiła po raz kolejny zabawić się lookiem.

Chylińska w wąsie i peruce

Opublikowane przez nią zdjęcie z planu teledysku mogło zadziwić. Pewna siebie Chylińska siedzi w skórzanej kurtce na fotelu, a po jej nosem zauważyć można... dorodnego wąsa. Oczywiście, to tylko zabieg charakteryzatorski, ale jakże efektowny!

Nie mniej emocji wzbudziła kolejna fotka, na której zapozowała w zupełnie innej wersji niż poprzednio. Wizerunek chłopczycy zupełnie się zatarł na rzecz świecącej, różowej kurtki, blond włosów i mocnego makijażu. Stylizacja na diwę sprzed lat zachwyciła fanów, którzy w komentarzach zaczęli rozpływać się nad metamorfozą idolki.

Podoba wam się?

Agnieszka Chylińska (Instagram)
Agnieszka Chylińska (Instagram)
n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
Chylinska Agnieszka 2023-05-26
Chylinska Agnieszka 2023-05-26
Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu".
N/z: Agnieszka Chylinska
Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu". N/z: Agnieszka Chylinska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także