NewsyAgnieszka Chylińska po raz kolejny otworzyła się przed fanami. Tym razem poruszyła temat dzieci. Jej macierzyństwo nie jest sielanką

Agnieszka Chylińska po raz kolejny otworzyła się przed fanami. Tym razem poruszyła temat dzieci. Jej macierzyństwo nie jest sielanką

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Krystyna Miśkiewicz

04.05.2021 15:20, aktual.: 04.05.2021 16:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Chylińska to jedna z największych gwiazd muzyki w naszym kraju. Wokalistka na początku kariery była liderką grupy O.N.A. Jej teksty sprzed wielu lat przepełnione były smutkiem i goryczą. W bolesnych utworach rozkochała w sobie jednak miliony fanów, a każda z kolejnych płyt podbijała muzyczny rynek.

Gdy była u szczytu sławy zdecydowała się pójść własną drogą. Rozpoczęła solową karierę i przeszła ogromną metamorfozę, ale także swoje teksty. Artystka zrzuciła kilka kilogramów, a image zbuntowanej chłopczycy zamieniła na bardzo kobiecą odsłonę. W jej szafie znalazło miejsce wiele kreacji podkreślających wszystkie atuty zgrabnej figury.

Agnieszka zrobiła nie tylko karierę w show-biznesie, ale także założyła wspaniałą rodzinę. Piosenkarka jest matką trojga dzieci. Jej najstarszy syn Ryszard ma już 14 lat. Córeczka Estera to 10-latka, a najmłodsza Krysia ma zaledwie 7 lat. Jakiś czas temu Chylińska przyznała, że dwoje jej dzieci zmaga się z autyzmem.

Agnieszka Chylińska o swoich dzieciach

Agnieszka jest bardzo aktywna na Instagramie. Gwiazda często zabiera głos w ważnych sprawach. Gdy w Polsce kobiety toczyły bój o krzywdzącą ustawę antyaborcyjną, również nie omieszkała wyrazić swojego zdania. To właśnie wtedy wspomniała pierwszy raz, że dwoje jej dzieci wymaga szczególnej troski.

W ostatnich postach artystka bardzo się otworzyła. Na Instagramie pojawiło się już wiele refleksji dotyczących jej ciekawego życia. W osobistych publikacjach pisała o trudnych uczuciach i początkach kariery. Teraz postanowiła również poruszyć temat swoich pociech. Wpis zaczęła od wspomnień własnego okresu dojrzewania, który jak zaznaczyła, cały czas trwa.

Zawsze był powód do wkurzenia. Z natury, z domu, z genów. Nie wiem. Jak słyszę o wieku dojrzewania, to uśmiecham się pod nosem. Bo u mnie proces cały czas trwa...Najpierw wkurzali Rodzice, potem szkoła, potem jakiekolwiek obowiązki, potem wszelkie ograniczenia. Wiadomo.Z czasem zaczęłam zauważać jakiś inny świat poza mną i mooooooim poczuciem niesprawiedliwości i krzywdy.

W dalszej części obszernego wpisu Agnieszka wzięła pod lupę temat swoich dzieci i tego, jak zmieniło się jej życie po ich narodzinach. Gwiazda przyznała, że musi cały czas walczyć o lepsze jutro dla maluchów.

Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawily sie okoliczności, które dawaly mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącym o to, by każde z moich dzieci bez względu na swoje jak to się ładnie mówi "deficyty" mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałam to drugie. Nie bez wahania. Chce się uciekać od tego co trudne, co boli. Mnie moje życie dało trudną lekcję. Wagarowałam jak zwykle, by w końcu wrócić i stanąć twarzą w twarz "z tym, co boli z tym co trwa." I może nie było cudu, ale dało się to wszystko udźwignąć.Może samo przekonanie o tym, że nie jest tak ciężko jak myślałam, było wystarczającym powodem, by trwać, by być, by towarzyszyć... (zachowano pisownię oryginalną).

Artystka przyznała, że aktualnie nie jest jej tak ciężko i na szczęście udało jej się udźwignąć wyzwanie i zmierzyć z trudnym macierzyństwem. Przyznała, że podejmowała wiele trudnych decyzji, a życie dała jej naprawdę wielką lekcję.

  • Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Chylińska z córką czyta powieść na Instagramie
  • Agnieszka Chylińska z córką czyta powieść na Instagramie
  • Agnieszka Chylińska z córką czyta powieść na Instagramie
  • Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Chylińska - kariera
  • Agnieszka Chylińska w młodości
  • Agnieszka Chylińska
  • Agnieszka Chylińska z agentką
[1/9] Agnieszka Chylińska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także