Tygodnik katolicki o kryzysie w związku Agnieszki Chylińskiej. Menadżerka komentuje doniesienia

Agnieszka Chylińska

Agnieszka Chylińska

Według najnowszych doniesień Dobrego Tygodnika Agnieszka Chylińska wciąż zmaga się z kryzysem w małżeństwie. Sprawę komentuje menadżerka gwiazdy.

Agnieszka Chylińska, tak jak większość gwiazd, musiała zrezygnować ze swoich planów zawodowych. Pandemia koronawirusa sprawiła, że wszystkie koncerty zostały odwołane. Wciąż większość zaplanowanych występów stoi pod znakiem zapytania. Tym samym gwiazdy polskiej estrady zostały uwięzione w domu.

Jednak artystka podczas domowej izolacji nie może narzekać na nudę. Wolny czas spędza w gronie rodzinnym, nie zapominając o swoich fanach. Jest z nimi w stałym kontakcie i co rusz udostępnia nowe posty na swoich social mediach. Chroniąca swoją rodzinę przed mediami, Chylińska zaprosiła swoich obserwatorów do domu. Przeczytała im fragmenty swojej powieści Zezia i Giler, która opowiada o przygodach trójki dzieci, których rodzice się rozwiedli.

Kryzys w małżeństwie Agnieszki Chylińskiej

Okazuje się, że Agnieszka bardzo często w swoich książkach łączy fikcję z własnymi doświadczeniami z życia. To sprawia, że staje się wiarygodna i szczera w tym, co robi. Jednak nie podejmuje się komentowania sfery prywatnej, mówi w rozmowie z katolickim Dobrym Tygodniem jej menedżerka, Joanna Ziędalska-Komosińska:

Agnieszka w swojej twórczości zręcznie przeplata od lat fikcję z własnymi doświadczeniami, przez co jest artystką wiarygodną i szczerą. A ile w tym prawdy? Nigdy nie komentowałyśmy jej życia i tak już zostanie, bo jest to sfera prywatna i powinna być chroniona – zdradza w rozmowie.

Plotki na temat kryzysu w związku Agnieszki Chylińskiej pojawiły się w mediach już dwa lata temu. Wówczas wokalistka skomentowała je jednym zdaniem:

Śmiejemy się z Markiem, że media już nam zrobiły symulację rozwodu – żartowała.

Wyjawiła jednak, że przeżywają z mężem trudne chwile:

Nie złożyłam wniosku rozwodowego, ale życie się układa tak, jak się układa. Mam nadzieję, że ułoży się dobrze – mówiła ostrożnie.

Gdy Agnieszka, jakiś czas temu pojawiła się w bluzce z napisem sinner – grzecznica, a zaraz potem wytatuowała na policzku napis Love me – kochaj mnie, wyglądało to, jakby prosiła o wybaczenie. Jak donosi Dobry Tydzień, jej starania nie przyniosły pożądanego efektu.

Wiele wskazuje na to, że para nie mieszka już razem.

Dodatkowo podczas jednego z udostępnionych filmów pokazała się w koszulce z napisem niczyja. Zdradziła także, dlaczego wciąż jest niewyspana:

Śpię w pokoju dzieci. One są złaknione mojej obecności – tłumaczyła Agnieszka.

Jednak okazuje się, że mimo wszystko nie traci nadziei na lepsze jutro:

Po każdym deszczu będzie słońce – mówi z nadzieją.

Mamy nadzieję, że i tym razem doniesienia kolorowej prasy okażą się historią, którą trzeba włożyć między bajki.


Agnieszka Chylińska z mężem

Agnieszka Chylińska z mężem

Agnieszka Chylińska pochwaliła się sypialnią

Agnieszka Chylińska pochwaliła się sypialnią

Agnieszka Chylińska w 2009 roku

Agnieszka Chylińska w 2009 roku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×