NewsyDoda o relacji Agnieszki Chylińskiej i jej agentki. "Wszyscy mają już dosyć"

Doda o relacji Agnieszki Chylińskiej i jej agentki. "Wszyscy mają już dosyć"

Doda (fot. KAPIF)
Doda (fot. KAPIF)

20.09.2023 16:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Chylińska to jedna z najpopularniejszych i najbardziej barwnych polskich gwiazd. Piosenkarka znana była z drapieżnego wizerunku i kontrowersyjnych wypowiedzi. Obecnie jednak złagodniała i nie przypomina już zbuntowanej wokalistki grupy O.N.A., choć niedawno zaszokowała tatuażem na twarzy. W jednym z internetowych postów podziękowała swojej wieloletniej menadżerce, Joannie Ziędalskiej-Komosińskiej, za wieloletnią współpracę. Zdjęcie, na którym panie trzymają się za ręce, wywołało lawinę plotek. Pojawiły się głosy, że artystkę i jej współpracowniczkę mogą łączyć intymne relacje. Sprawę postanowiła skomentować Doda.

Agnieszka Chylińska spotykała się ze swoją menadżerką? Joanna Ziędalska-Komosińska komentuje plotki

Joanna Ziędalska-Komosińska nie ukrywa, że jest zmęczona plotkami na temat relacji, jaka ma ją rzekomo łączyć z Agnieszką Chylińską. Za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikowała przejmujący post.

Drodzy, postawmy już kropkę. Już wystarczy. Za dużo. Dość powielania bzdur. Niech każdy zajmie się swoim życiem. Przestanie intrygować, inwigilować, szczuć, kłamać, podglądać, szukać, wtykać nos w nieswoje sprawy, jątrzyć, złorzeczyć, zazdrościć - napisała na swoim profilu na Facebooku.

Fani menadżerki Agnieszki Chylińskiej zgodzili się z jej słowami i starali się przekazać wsparcie. Wśród komentujących znalazła się Doda, której zdaniem afera wokół Joanny pokazuje, w którą stronę zmierza polski show-biznes.

Doda komentuje plotki o Agnieszce Chylińskiej i Joannie Ziędalskiej-Komosińskiej

Doda przyzwyczaiła nas do tego, że w dosadnych słowach komentuje wszelkie medialne plotki i nieprawdziwe wnioski internautów. Tym razem odniosła się do słów Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej. Zdaniem piosenkarki takie sytuacje doprowadzają gwiazdy do całkowitego rozdzielenia życia osobistego od aktywności w mediach społecznościowych.

Znam to. Nadchodzi czas całkowitego wycofania się, poza pracą, z social mediów ludzi naszego biznesu, ale nie tylko. Wszyscy powoli mają już dosyć skutków Instagrama i followersów w życiu. I dobrze - oceniła.

Ciężko nie uwierzyć w słowa jednej z najpopularniejszych polskich artystek, która doskonale zdaje sobie sprawę, że bycie w centrum zainteresowania internautów potrafi być męczące, a nawet bolesne.

scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
scena z: Doda, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
Doda
Doda
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także