NewsyDo tej pory były nierozłączne. Menadżerka Agnieszki Chylińskiej oznajmiła, że to koniec

Do tej pory były nierozłączne. Menadżerka Agnieszki Chylińskiej oznajmiła, że to koniec

Agnieszka Chylińska, fot. East News
Agnieszka Chylińska, fot. East News
24.10.2023 10:49, aktualizacja: 24.10.2023 11:34

Drogi Agnieszki Chylińskiej i Joanny Ziędalskiej-Komosińskiej skrzyżowały się 19 lat temu. Od tamtej pory wspólnie pracowały na sukces artystki i były nierozłączne. Ich cele zawodowe zbliżyły je do siebie, przez co wkrótce zostały przyjaciółkami. Także ich rodziny zaprzyjaźniły się ze sobą. Teraz może się to zmienić.

Agnieszka Chylińska i Joanna Ziędalska-Komosińska to nierozerwalny duet

Joanna jest bliska sercu Chylińskiej. To ona uwierzyła w jej talent i trwała przez wiele lat u jej boku. Kobiety wspierały się w trudnych momentach życia. Przypomnijmy, że początki kariery Agnieszki nie były łatwe. Miała wtedy małe dziecko, które urodziło się chore i wymagało opieki. Jej rozpoznawalność dopiero zaczynała nabierać tempa, a zarobki nie były wysokie. Mimo to Joanna wciąż wierzyła w przyjaciółkę. Kobiety łączy niebywała więź, przez co darzą się empatią i zrozumieniem.

(...) codziennie budzę się z poczuciem ogromnej wdzięczności za każdy dobrze przeżyty dzień. Mój i moich Bliskich. I Jej. Joasi - kobiety, która mnie do nagrania tej właśnie płyty natchnęła. Dmuchnęła w moje skrzydła. Jak to Ona. Od prawie 20 lat - napisała Chylińska w lutym br.

Joanna Ziędalska-Komosińska ogłasza zmiany

Niedawno Joanna oznajmiła, że już niebawem wszystko się zmieni. Ich relacja “na dobre i na złe” może się skończyć?

Jak podaje portal ShowNews, Joanna Ziędalska zamierza zamieszkać we Francji.

Jej firma organizująca koncerty działa znakomicie i już nie musi poświęcać tyle czasu na pracę. Chce zwyczajnie odpocząć i zająć się dziećmi - zdradziło źródło portalu. 

Agnieszce jest trudno przyjąć do wiadomości, że dotąd nierozłączne przyjaciółki będą musiały się rozstać.

Kto wie, może Joanna zdąży jeszcze zmienić plany?

Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu".
N/z: Agnieszka Chylinska
Fot. Damian Klamka/East News, Kielce, 26.08.2023. Festiwal Magiczne Zakonczenie Wakacji 2023 w Kielcach. Koncert "Przeboj lata Radia Zet i Polsatu". N/z: Agnieszka Chylinska
Obraz
Obraz
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także