NewsyW takiej wersji Agnieszki Chylińskiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy...

W takiej wersji Agnieszki Chylińskiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy...

W takiej wersji Agnieszki Chylińskiej jeszcze nigdy nie widzieliśmy...
Ewelina Buchnajzer

06.03.2016 13:10

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Chylińska uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem. Wokalistka z każdym dniem wygląda coraz lepiej, a jej kolejne stylizacje (m.in. z programu "Mali giganci") coraz bardziej dopracowane. Lubi też zaszaleć z fryzurą...

Gwiazda oprócz tego, że ma fantastyczny głos i lekkie pióro to może pochwalić się niecodziennym poczuciem humoru, które bardzo często uwidacznia się w jej postach, które publikuje na Facebooku. To w ten sposób komunikuje się ze swoimi fanami i pokazuje jak wygląda "prywatne" życie. Niektóre zdjęcia są bardzo rodzinne.

To wspomniane poczucie humoru uaktywniło się także w niedzielne południe :) Artystka pokazała fotografię, na której pozuje w zupełnie nowej odsłonie. Chodzi o ciemne, długie i kręcone włosy, które jak się wszyscy domyślamy są jedynie peruką, ale wzbudzają zainteresowanie fanów. Komentarze są następujące:

....a ku ku Aga Emotikon smile....chyba ci już ten kolor nie pasuje ....teraz blondy testuj kochanaa ku ku-agnieszko-witam z belgi w deszczowa niedziele! wczoraj oladala ztoba program-Mali Giganci! przyznaje_wczoraj wygladalas Sympatyczniej-przeszlas Huragan?:-)

A Wy co myślicie o takiej metamorfozie?

Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze
Agnieszka Chylińska w nowej fryzurze
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także